View Single Post
Old 2017-07-18, 09:14   #2526
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
ir koks gi tas skirtumas tarp naujos ir 20-30k.km naudotos, kad toks palaimingas pojūtis ateina "Ir kai jau pabandai naują ir įvertini, bei supranti kokius privalumus gauni - seno nebesinori"? Tavo ML'as buvo su kokia rida ir kiek metų jau senumo, natūralu, kad jo nepalyginsi su nauju ir bėdos bėdos su tokia rida jau yra. Aš kalbu apie 1-3m. senumo 20-40k.km rida, kur nei servisai gasdins, nei nutrinta/nuvažinėta bus.
Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
bet tai uz to viedro kaina,jau galima i w166 dairytis arba plikuti GLA.
dabar panasiai skamba: turejau gera dvirati ir nusipirkau "bulka",koks geras jausmas kai ant taves nelyja ir paciam mint nereikia.
su bmw pvz jau arciau tiesos,nes lyginamos sumos,ka uz tiek galima nusipirkt,nes dabar skamba kaip matuzo blevyzgos apie prabanga,kuri matuojasi kubiniais centimetrais.
Pažįstamas turi didelį RR naujausio modelio. Rida +- 50k, gal 60k. Garantijos jau nėra. Per metus servise pabūna 2-3 kartus, mažesnės sąskaitos, kaip 3k EUR nėra akyse matęs. Pinigų turi kaip šieno, jo negazdina tos sumos, bet jis persėdo iš naujos Q7 į dėvėtą RR ir sakė, kad čia didžiausia jo klaida ir daugiau gyvenime nebepirks dėvėtos.

Kiekvienas renkasi tai - kas jam geriausia. Man atsibodo rizikuoti ir tikėtis, kad viskas bus gerai. Aš noriu būti saugus ir garantuotas, kad viskas tikrai bus gerai

P.S. nieko neverčiu taip elgtis, kaip ir sakiau kiekvienas renkasi tai, kas jam atrodo geriausia pasitraukiu iš šios diskusijos.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti