View Single Post
Old 2017-05-26, 10:31   #53340
lowridermb
 
lowridermb's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-29
Pranešimai: 244

lowridermb is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
cls isliekamoji verte bus didesne po kazkiek metu, nes gerokai subtilesne masina.
Aptarnauti kainuos cls daug daug pigiau. Pasiziurek daliu kainas, kalbu apie vaziuokle, blokus. Cls vaziuokle ir visi blokai nuo merso e klases, kuriu pilin srotai.
Cls gali paimti be orines pakabos, taiga, taupesniam tai bus pliusas.

Del smugiu, ir vibracijos. Vibruoja kebulas, del variklio pagalves. man ant cls buvo lygiai tas pats. abi pagalves keiciau. Koks 150e + pakeitimas.
Smugis is dezes, arba tepalo trukst,a bet greiciausiai irgi pagalves dezes numirusios.

Aciu kad nepatingejai tiek prirasyt, nusvietei mane gerokai.
Bloku kasdien gal niekas nekeis, o del vaziuokles tai pasiziuresiu kiek sakes kainuoja.

O su langais problemu nera pas cls? Tam kur apziurejau lyg viskas ok, bet cia vienas sake vaziuojant vejas svilpia per juos ir amzinai genda tie langai. Kiek tame tiesos?
Su beremiais langais esu susidures pries simta metu kai e36 coupe turejau, tai vejas tikrai avilpe greiciau lekiant.

Pas cls facelift jau deze su trim frikc ziedais ejo?
Realiai daugiau nm atlaiko, bet ar tas tiesiogiai prailgina hidrotransformatoriaus tarnavimo laika? Gal kas zino nuo kada i w221 sjtas pastiprintas variantas? Ar jie visi tokie?

lowridermb neprisijungęs   Cituoti