View Single Post
Old 2017-05-26, 07:55   #23291
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,970

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Mano svogeris labai gera turi. Is pradziu nupirko kitajca uz ten gal 2 ar 3 simtus, bet po to suprato, kad padare klaida ir nupirko gera uz +- 1000 EU. Tai jei biudzetas leidzia - galiu uzklaust kas per modelis. Vaikas laksto non stop visur.
mano broils turi nupirkes irgi panasu uz 3500lt. kazkur "hameri" tai, mano hebra su John deere'iu (uz puse kainos) deda hameri I pavesi. Gal dabar jau pigesnes ir tos geros masinytes jis pirko pires kokius 4 metus. Pliusas to "hamerio" pries mano traktoriu tai, kad ten dviese sedeti galima ir jokiu problem (2 sedimos vietos) o mano traktoriui 1, bet isoka I pirkeaba ir viskas ok. o akumu ir visu kitu daliu tai yra sociai, jai perki normalu. mano keturacio akumas laiko apie 2-3 valandas, kraunasi apie 8 val. traktoriaus iki valandos ir kraiunasi apie 12 val. papildomas akumas apie 80e as nupirkes turiu antra tai tik pacioi pradzioi reikejo, o siep uztenka vieno. pavaziuoja prisikasa kokiu nesamoniu I priekaba vel pavaziuoja, cia valanda reliai jai duodi dugnais be sustojimo.

pucenas neprisijungęs   Cituoti