Tema: Aktualijos
View Single Post
Old 2017-05-04, 22:45   #996
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,612

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
kas yra realus pokytis? Kuo tai matuojama?

Jei pradedi naudoti tai ką naujo sužinai - pokytis 100% yra. Kitaip būt negali. Jei tik išklausai ir elgiesi taip pat - tai kas gali pasikeisti? Pokytis turi vykti galvoje, už tave niekas nieko nepadarys

Aš asmeniškai savo tobulėjimą matau kasmet. Be mokymų/seminarų/konferencijų - to nebūtų, arba rezultatas būtų itin mažas

Aš dar turiu vieną bėdą - neskaitau knygų... su jomis manau progresas būtų dar geresnis.

PVZ - šiandiena išsinešiau man neįkainojamą mintį, kuri apvertė mąstyseną pardavimų srityje aukštyn kojom. Dabar visai kitiap matau ateities pardavėjus ir mano nuomone be šios minties anksčiau ar vėliau pardavėjas mirs.

(ir dar turiu prisirašęs 6 ar 7 puslapius ) ir tai tik iš 40% šios dienos turinio. Nes kita 40% buvo žinoma, o likę 20% išvis neaktuali/neįdomi.
Dėkui už išsamų atsakymą, tą ir norėjau išgirst. Bijau, kad pasirodė, kad mano klausimai kilo su pirminia priešiška nuomone, nors man tik įdomu. Jei realiai yra praeityje momentų, kai būtent dėl konferencijų buvo pasielgta kitaip, tai puiku. Pasidalinsi neįkainojama mintim?

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti