View Single Post
Old 2017-03-24, 20:30   #52734
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,307

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
Aha, bet ar tik nebus anglas
Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Norėjau paklaust Jūsų, kad suprast stebėtis reikia priimt kaip normalų dalyką. Jau kelis kart žiūrėjo mano CLK panašūs veikėjai... Atvažiuoja ir puola ieškot rūdžių, neranda pradeda tikrint dažų storį ir t.t. Prisikabino, kad dažyti abu pr. sparnai ir kapotas kaip supratau pagal juos... Nu aš nieko neslepiu leidžiu tikrint ką nori, bet man juokas ima kai 15 metų senumo mašiną tikrina su tokiais prietaisais... Žinant mersus kaip jie rudyja, manau stebėtis nereikėtų, kad padažyti vietom. Patiokų nėra, spalvos sueina išskyrus vieną pr. sparną bet ir tas nevisada matosi.

Kažin kaip jie reaguotų, kad naujos mašinos dažytos būna kelis kartus arba kaip tikrintų tikrai brangų automobilį....
Nu jeigu as skiriu 5K pirkiniui, tai man idomu kas su juo daryta, ka tu galvoji cia ta tavo clk'a ziuri tas kuris gali sau masina leist uz 15k? ir jam tos 5k ar kiek tu ten nori yra visiskai nusikakot?
Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Tau reiktu šitą postą papildyt ir išsisaugot, kaip kad ką nors panašaus rašai po kelis kartus per svaitę
LOL
Citata:
Pradžioje rašė Audrius View Post
kiekviena diena dirbu su kebulais ir tikrai yra 10plius m nedazytu auto.. ir labai daznai.. nebent kalbi kad jos jau fabrike dazytos ))

cia rafiui skirta pamirsau cituoti)
Pritariu yra. Mano atveju tai viena is 10.

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
pilna nedazytu masinu

Bet iš principo nelabai suprantu, kuo blogai jeigu dažyta. Nebent spalva nepataikyta, ar kitu broku yra, bet šiai tai dzin visiškai. Gi ne visi dažyti, nes daužti. Aš savo buvusia darbine dažiau gal 3 kartus, nes daug kartų radau apibraižytą.
Dazyta yra blogai visais atvejais man antra syki per 30masinu pasitaike masina kuri buvo dazyta TACIAU su normaliu laku, labai arti OEM pagal atsparuma (dazyta JAV, taciau ir is tos pacios JAV jau ne viena gavau su tokiu pat levu laku, kaip ir LT). Taigi visos kitos is tu trisdesimt tai apsaugok viespatie, bijok prisiliesti, praeita savaite AUDI A3 dariau 2013m, su dazytu galiniu sparnu, tai jau kur siauresne detale, ar sunkenis priejimas (ne plokstuma) lako ant uzlieta ant juoko, kad perejimo neina panaikint - NERA IS KO...

Nelinkiu, taciau noreciau, kad pamatytum ka reiskia turet juoda perdazyta masina. Akys verktu, po kiekvieno plovimo po naujiena

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti