Tema: Aktualijos
View Single Post
Old 2017-03-11, 19:40   #565
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kesha View Post
Mano atveju pilietiskumas buvo slopinamas istatymo raide.Kazkiek kaltas buvau ir pats ,bet pats poziuris sumazino pilietiskumo apraiskas.
Buvo taip ,kad pagavom nakti besidarbuojancius vagis,vagiancius is automobiliu.Iskvietem policija, viskas kaip ir vyko istatymo numatyta tvarka.Juos teise,vyko teismai.Kaip iprasta gal 4ar 5 teismai neivyko - tai advokatas serga,tai teisiamieji,tai vel kokie trukdziai.Tuo metu dirbau valdiskam darbe ir del kazkokiu tai priezasciu i n karta vykstanti teisma nenuvykau kaip liudytojas.Finale su zmona gavom baudas, tuo metu prilygstancias gal 2 menesiu mano atlyginimui...
As senai pastebejau kad geriau ziuret savo sikna tik. Kazkada mano kieme gatavi vaikai uz vairo masina kazkieno aplamde, paskambinau mentam, padiktavau numeri masinos, pasake gerai, jei savininkas kreipsis, ieskosim. O kad tas girtas per sekancias 10min kazka gali partrenkti tai pofik. Alytuj vaziuoju is paskos masinos, visa po kelia metosi, paskambinau mentam, sakau vaziuoju is paskos girto, visa miesta prasekiau ir spjoviau, taip ir neatsirado mentai, patikrinsim sako, aciu uz informacija. Man masina apvoge, iskvieciau mentus, po 10min perskambina, sako gal galetum pats atvykti pas mus. Nuvykau, sakau kaip ikalciu ieskosit dabar? Sako ar tu tikrai nori rasyt pareiskima? Cia zinai valanda uzims, daug reikalu bus... nu krc. Draugelis aferiugom autopliuse 100e pervede, zajava parase, po menesio laiska atsiunte mentai, kad per maza suma pradet bylai. Taip iseina galiu is kiekvieno lupt po 100e, nebaudziamas

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti