Tema: Aktualijos
View Single Post
Old 2017-02-02, 20:08   #99
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,307

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
tu toks ne vienas, man pazistama tokia situacija. ne lygiai tas pats bet labai panasu. su direktorium diskutavau algos klausimu kas puse metu. tada kazkada pasiekiau 4000lt ir eilini karta kai atvariau man pasake dirikas: tavo darbo vieta daugiau nekainuoja. o as puikiai suprantu kad uz 4000Lt geliko ilgai nenupirksi... ka ten geliko, tu vos pragyvensi maitinant seima uz tuos pinigus.
Protingi zmones Lietuvoje nevertinami ir nereikalingi, isimciu yra bet patekti i tas isimtis labai jau menka galimybe. as pasirinkau lengvesni buda. Pardaviau save uzsienyje. ir tegu as dar neturiu geliko, bet turiu daug daugiau negu galejau sau leisti anksciau..
Bet investuoti i save, kursai, apmokimai, kvalifikacijos kelimo kursai viskas is mano kisenes. darbas nepastovus, bune geresniu laiku buna blogesniu, bet patyres is savo patirties tai daug geriau negu sedeti lietuvoje ir stabiliai nieko netureti.
Jeigu nepaslaptis kokia salis?

p.s man juokinga kuomet darbdaviai ar siaip zmones sneka, kad 1000eur i rankas po mokesciu yra JOPTVAI.. kokia SUMA, aukso verte - r,,ich ppl life,, Taip sutinku visa darbo vietos kaina musu apgailetinos valstybes mastu yra nemaza (1700-1800) taciau del to ne zmogus kaltas, o musu mokesciu sistema, neesme, ka noriu pasakyti, kad uz tokius pinigus tu musu kaime (mazeikiuose) isgali tik trieju asmenu seima pamaitint ir nedrebeti is biames pries ateinancius mokescius uz buta . As nesuprantu, ar tie kas taip sneka, parduotuveje senai buvo?

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti