View Single Post
Old 2016-12-08, 15:42   #50345
Matuzas
 
Matuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-03
Pranešimai: 425

Matuzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Matuzas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
1. Ar tu skaitai kas as tau rasau kolega? Jeigu pabraizymai LAKE pvz:

Tai tuomet tu atvaziuosi pas mane arba pas betkoki kita lietuvos detaileri, numesi 250-400 ir isvaziuosi su nauja S klase.
Jeigu ibrezimai jau kiaurai laika,dazus ir jau pasieke grunta, tuomet tu teisus, ji visa yra dazoma.

2. Sutinku, mano draugo atvejis buvo toks, kad meile savo automobiliui pernelyg didele, niekuom nesinori pasitiketi, kad neisleist daug pinigu tad tenka daryti viska paciam.
3. Kokios dar tos bedos? Pagalves neleidzia, jeigu pakelus issilygina, nuleidus skiriasi, tai cia jau ir kvailiui aisku .
4. Ar pravaziavai bent kaskiek? Man ir mano draugui irgi ji dege, visiem keleiviams priekyje uzsisegus dirzus ir siek tiek pavaziavus ji dingdavo.
5.
6. Sutinku, kad betkokiam automobiliui stovejimas yra ne i nauda, taciau del to nurasyti auto yra kvaila, juolab, kad 90% atvarytu masinu yra lavonai bei vaiduokliai kurie jau niekam nebereikalingi DE/IT/FR ir t.t, tad visi jie stovi.
Dabar snekat del turbinu svilpimo, man tai isvis keista,kaip zmogus dirbantis automobiliu industrijoje sneka tokias nesamones. Taigi svilpia 99,9% todel, kad katalizatoriai ispjauti/isdrebinti ir dabar ten tuscias bakelis (gal ir viela viduje) todel ir rezonuojasi.
7. Sutinku.
8. Matosi pries tai buvo plautas, tai speju, kad tai galejo itakoti, bet cia ieina prie smulkmenu, kurios kaip ir pats paminejai, nera labai pigu.

Taigi viska dabar susumuojant, galiu drasiai konstatuoti fakta, kad esi perdaug OCD (obssesive compulsive disorder - google), lietuviskai pernelyg didelis pedantas kuris is zemesne nei rinkos kaina tikejosi isigyti leda, forume pateikei, kaip visiska lavona, taciau jau dabar didziausus faktus galima paneigti.
Ai pamirsau pamineti, kad keista, jog prekiauji masinomis ir tikiesi, kad kiti perekupai tau tiesa sakys telefonu ..... As vietoj esu apsidures ir gryzes su subyrejusia deze, pusle ir t.t, o cia, kad telefonu kaska pasake, tai cia nieko keisto ir delto nebereiktu stebetis. (Jokiu budu to nepalaikau, visus juos ant lauzo, bet nesistebekim)

Dabar ir pats sneki kaip perekupas =D
Tai, kad jis neprekiauja automobiliais, jis garantijas suteikia jiems. Plius apie ta pajerika kai kalbejo, nesimato, kad butu kazkas apie perikupa, pasake koki automobili turejo ir tiek Zodziu cia visi sako, o ko tu tikiesi uz tokia suma ir t.t. Bet jums norima pasakyti, kad kai skambino, nepasake tiesos, o nuvaziavus zymiai daugiau gedimu ir tiek, o jus isvis i kitas temas persokat

Matuzas neprisijungęs   Cituoti