View Single Post
Old 2016-11-01, 12:13   #19291
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,307

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
na vienas dalykas su skurkite visur neilysi ir dazytojai siausia taip perejimam .. atsibusk zmogau kox tep lep.. gal kai nedirbes prie to tai tau viska reikia daryti itin letai nes kitaip buna tep lep )

manau kad tikrai nesiausia nes tikrai kainuotu brangiau. juolab nei vienam filmuke pasiausto nemaciau. kad polituojasi tai gerai bet jei po danga sviecia tai poliruok nepoliraves )
labai noreciau pabandyti
Vis ieskai kaip pasikandzioti? Kur as cia tave taip iskaudinau, kad viska reikia taip sureiksminti, juk pavyzdio kaip ,,tep lep,, neivardinau konkreciai taves. O kas liecia mano darba tai pas mane viskas letai, brangiai bet uztikrintai, taciau mano pasaulis gerokai skiriasi nuo tavojo taciau del pastarojo taves nekaltinu, tad prasyciau ir i mano darza kancaru nemetyti.

Galbut Tomo darbuose siausimo ir nera, taciau, kad tai nebutu blogiau - faktas, jeigu pasidometum daugiau tuomet atrastum daug informacijos, kad tai taipogi yra atliekama. Beto jeigu paimtumem automobili kurio bukle prasta, taciau defektai visdar ant lako ir neitin giliai tuomet viena dali automobilio padengtume RestorFX ant nesiausto pavirsiaus, o kita dali nupoliruociau as, na tai manau nereiktu pirstai rodyti kuri dalis atrodytu geriau, TACIAU to kas denge RestorFX pingine butu kurkas pilnesne, zinoma rezultatai butu labai panasus, o gal net RestorFX geresni jeigu automobilis butu pries tai protingai pasiaustas.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti