Tema: Rafis cl500
View Single Post
Old 2016-09-19, 07:50   #43
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
Tai tu minkstuma t.y siubavima vadini komfortu?
Komfortas yra tai kaip masina stovi ant kelio, kaip vaziuoja posiukiuose, kaip reaguoja i nelygumus. Sias uzduotis tavo CL atlieka itin gerai, taigi atsakant i kaskieno klausima - tai labai komfortiskas automobilis.
O tas bangavimas yra visiska katastrofa, kaip senam delfne. Visiskai jokio komforto. As nieko pries tave neturiu, tiesiog kliuna uz akiu tavo kvaili pasisakymai, o siaip viskas okey Rafi !

Na matai, musu sampratos apie komforta skiriasi. Man sukibimas su keliu nera komfortas. Man komfortas yra kalbant apie vaziuokle - tylus jos darbas, geras duobiu sugerimas. o laikymas ant kelio.. na nezinau.. a8 d3 gerai laiko ant kelio pneumatika, bet jin kazkokia kieta, nu tragedija man lyginant su 7er. Bet velgi, kas ka aukoja del ko. abc tai sistema kuri ir laiko kelia, ir minkstai sugeria duobes, ir jos darbas tylus.

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Mano supratimu tai abc maziausia beda toj masinoj

Atejo forumo svaigalas,kuris turbut cl'e net nera sedejas, ir tare nesamoninga zodi

CL yra praktiskai identiska masina w220, atmetus ABC vaziuokle.
TIesa, CL'a atmetus abc vaziuokle, jums kainuos islaikyti PIGIAU su tokiu paciu varikliu nei w220!!! Nes w215 korozija nepuola- nes yra aliumas. Max kas bus, tai oksiduosis, bet apie rudyjima, ta apziuriu nepraejima ir siaip baisu vaizda galima pamirsti, kas sutaupo gan apvalia sumele pinigu.. vistik dazytojai siais laikais ne patys pigiausi.

rafis neprisijungęs   Cituoti