View Single Post
Old 2016-09-13, 08:10   #18366
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,366

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Savoka "profesionalas" kokiu dokumentu/atestatu pagrista? esu auto naudotojas kuris parduoda naudota daikta,yra pirkejas kuris perka naudota daikta,gal parasom kad pirkejas turi buti irgi profesionalas ?..viskas elementaru...
Kas is to CK,manai teismas vadovaujasi grynai CK? yra toks dalykas kaip palydincios arba einancios gretima aplinkybes kurios kartais ir nulemia sprendima..kodel buna apeliacinis teismas atmeta pirmos instancijos teismo sprendima? pirmas gi dirbo pagal CK?! ar ne?
Automobilių pardavėjas (įmonė) parduodanti automobilius, parduoda padidinto pavojaus šaltinį t.y. automobilius. Daikto įsigijymo metu juridiniui asmeniui t.y. įmonei užsiemančiai automobilių pardavimu pereina visos teisės ir pareigos. Jeigu jis prekiauja šios rūšies daiktais t.y. automobiliais jis yra savo srities profesionalas todėl ir atsakomybė krenta pardavėjui, nes pirkėjas šiuo atveju yra silpnesnioji grandis.

Taip jeigu tu pardavei vieną kitą automobilį per kelis metus tu nesi - pardavėjas. Visais kitais atvejais jeigu užsiemi tokia veikla, tikėtina, kad atsakyti teks kaip pardavėjui.

Žodžiu labai ilga diskusija ir ypač sudėtinga su perekupais

PS: Aš pats negalėjau tuo patikėti ar juolabiau, kad tai veikia. Lygiai taip pat buvau kategoriškas šia tema ir iki šiol ginčyjuosi su savo vadovais Tačiau palei statistiką iš 7 pretenzijų 5 buvo pirkėjo naudai (Gražino pinigus ir pasiemė auto arba kompensavo auto remonto išlaidas dalinai arba 100%)

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti