View Single Post
Old 2016-08-01, 23:30   #48524
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 742

aleximo is on a distinguished road



Standartinis .

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Pas mane GS'as ne fl
Kas del ML r pirkejo tipinio, nieko asmenisko, as irgi toks pat pirkejas, ir visi lietuvoje tokie. - moket nenori niekas, o gauti uz centus pirkdami nori idealios bukles.
Kalbant apie mane asmeniskai, cl'a paemiau toli grazu ne uz 9, bet kasiaku ten yra nemzai. Zodziu tipinis lietuvos pirkejas pasakys-lavonas ten ne masina. O man nelavonas, nes as peru zinau uz kiek ir ka. uz 5-6k eu dziaukis kad w215 FL vaziuoja o ne ziurek ar amortikai neapsitepalave, ar cheko nemeta ir ar ibrezimu nera )
pas mane ir stiklas skiles, ir amortiaks vienas apsitepalaves ir abc kartais ismeta balta uzrasa(nzn del ko) ir dureles vienos ir kitos apacioj pabraizytos ir bagazine el neveika ir dega asr klaida kazkokia ir pr bamperis pastumtas i vidu ir nesueina lempos.. ir cia apziurejo tas, kuris nesupranta ) dar klausimas kaip jis vaziuoja.. zodziu eilinis lavonas. bet kai perki uz 5k ir rezervo turi pora stuku, tai menka beda - viskas sutvarkoma jei nori.
Tai as nieko ir nesakau, pagrindine problema kuri mane atbaide tai rudys, nes ten butu reikalu ir po keliu metu vel islystu, ir pats stovis...na toks jausmas kad visi prievartavo ta masina paskutinius 3 metus pries parduodant ir nieko jai nedare.
Jei ten butu tik bagazines liftas, hidroblokas ir tegul net pakaba kokia - jokiu problemu, kaip sakai turi rezerva ir daraisi, bet savo akim isitikinus kad lavonu kvepia ir zinan kaip su rudim sekasi kovot tai ka as zinau.....

Siaip idomu dar sis tas, ar yra budu be serviso istorijos(atlikto darbo dokumentu) kazkaip nustatyti ar buvo jau pasalinta problema(zvaigzdes dylancios) is M272 variklio(3.5 benzas) ? Nes tai vienintelis dalykas kuris dar laiko prie 5.0, nes 3.5 naujesnis, ekonomiskesnis, lengvesnis. Pats turejau clk350, patiko variklis, bet teko parduoti prie 115,000 km
Kiek zinau kad ten nuo kazkelintu metu issprende ta problema ? Bet nuo kada galima ziuret ir but ramiam ? Bet ne CGI(215kW) o paprastas (200kW).
Atsiprasau uz OT, pats pastaba visai neseniai parasiau

aleximo neprisijungęs   Cituoti