View Single Post
Old 2016-04-19, 11:24   #345
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,623

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
tik gala tamsini ar visu 80%?
tik galą

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
nereikejo gal tamsint perpuse
80proc bus gražiai, ne per tamsiai tamsinu praktiškai dėl vaikučio, saulė pradėjo dažnai rodytis, nori nenori reikia arba tamsint arba kažką kitko sugalvot

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
nebūtų varguoliškos komplektacijos, nereikėtų tų coilų, and sport2 nuleidai ir tikrai užtenka
tai vadinama ne varguoliška komplektacija o lietuviška komplektacija. tikram lietuviui tai yra pliusas )))
aš pats irgi esu už orinę pakabą, traukutes pasidarei reguliuojamas, susukai susukai kiek reikia ir ramu.

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
nu nezinau, nematau as sitos masinos dabar be amg apdailos. ji tiesiog butina tuomet bus 10/10 jeigu uzsimerkt del tu rankeneliu. Jeigu jau pasiryzai tiek investuot, tai nepagailek ir amg apdailai
tai rask man kokį pigų fufelį ) svarbu į vietas gerai atsistotų... aš beveik tam pasirįžęs....

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
nu i cls tiek investuoti, dar dar, bet ten i koki w211 kebula, tai kazkaip nelabai butu
TIesa, kai realiai susumuoji, pamastai, kad gal tikra amg 5,5 permusta galima is jav pasiimti.. kainuos aisku brangiau, bet isliekamoji verte to 3,5 yra ir bus niekine(atleisk yamato izeist nenoriu).. dar 500 butu, dar dar...
amerikonų kažkaip niekad nenorėjau ir sau amerikono niekad nesivarysiu visi žinom kokie jie grįžta, ir kad daug visko būna užslėpta, plius parduoti amerikoną turėtų būti sunkiau

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti