View Single Post
Old 2009-10-10, 00:18   #16
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Informacija pamastymui. Mano draugas,kaimynas,na nezhinau kaip pavadinti i w107 jau sukisho apie 30000€ ir jis dar nevazhiuoja. Daunu jo pavadinti negaliu,nes jam priklauso virsh 40% Danone akciju,virs 50% CruzCampo (alus) akciju,ir dar visokiu veju,jo garazhe stovi apie 20 aparatu,kuriu verte nuo 20000€ iki 200000€ ir visi BMW matociklai,nuo pirmo modelio iki paskutinio. Tai va,zhmogus nori tureti W107,nes jis jam labai patinka,jau pardavineja savo Renaulta,kabrioleta kazhkoki,ir nori pasilikti W 107 kasdieniam naudojimui.
Ka chia norejau pasakyti????
A ,maniau kad chia forumas,kuriems Mercedes Hobis, o ne Samadielkino dienrashtis. Nezhinau ar kas patikes,kad mano C124 jau atsistojes apie 10000€ ir tai dar toli ne pabaiga. Ir kad pas mane antenos ant stogo kainuoja daugiau nei eiline ,geru metu mashina? Nezhinau,kaip paaiskinti,bet manau,kad zhmones kurie turi gyvenime Hobi,tai supras ir jiems neatrodys tai klaiku

Visiskai pritariu
Edgarai taip,ir as panasiai mastau Ir visiskai nesvarbu ar tai atsipirks ar neatsipirks,koks skirtumas,svarbu darai kas tau paciam patinka ir kas sirdziai miela,ir nesvarbu tie pinigai,ar taip ar taip juos kam nors isleisi - pragersi,pravalgysi,ant panos ismesi kuri viena diena pasakys sudie,o cia - bent matai kur padejai pinigus

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti