View Single Post
Old 2015-12-22, 01:55   #467
7umos
 
7umos's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 200

7umos is on a distinguished road



Talking E500

Perskaičiau visą temą. Daugiausia info apie dyzelinius modelius, bet esu susidomęs E500 modeliu.
Dabar vairuoju 03m Audi S6 (250kw). Merse kw mažiau (225kw), bet dėl galo varomo, o ne quattro - turėtų geriau lėkt/greitėt prie didesnio greičio. Plius tai, kad morališkai naujesnis modelis su daugiau komforto.

Kiek iš forumo susidariau nuomonę - motorai patikimi ir nėra lepūs remontui. Dėžės 5g tik pas pirmuosius modelius ir 7g visur nuo 2003 ar 2004. Galbūt renkantis šį motorą 5G yra kaip tik geras laimikis ? Bet klausimas kiek lėčiau su ja greitėjama tarkim, kas jau liūdina.

Suprantu visus moralinius aspektus, kaip tai nėra sportinis automobilis, o gatvės ne vieta - nepropaguoju to, tad išvenkime OT


Bėda, kad nėra iš ko rinktis. Autogide nulis, autopliuse vargani trys skelbimai. Už 6200eur 2002-10 mėn atrodo neblogai, tačiau ar man atrodo ar jis iš tikrųjų labai tuščias ? :
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-4535554.html

Beje, kiek kainuoja patikrinti ridą Silberyje ? Ar galima tikėti vokiškos TUV technikinės lapuose fiksuota rida ?

Mobile.de ir AutoScout netekę nieko pirkt tai turbūt reikėtų uždėti 400 Eur už atvežimą ? Į ką labiau atkreipt dėmesį nusižiūrėjus mobile.de ? Nesu pirkęs iš užsienio.

Turbūt retas E500 modelis bus ne Avangard komplektacijos, tačiau kas yra tos labiausiai geidžiamos komplektacijos šiuose modeliuose? Sunku susigaudyti po Audi markės.

Beje, kiek kainuoja patikrinti ridą Silberyje ? Ar galima tikėti vokiškos TUV technikinės lapuose fiksuota rida ?


Nuomonės pageidaujamos ! Kritika irgi, bet nebūtina

Jei galima, viename "post'e" atsakykite į daugiau nei vieną man rūpimą klausimą !


Paskutinį kartą redagavo 7umos; 2015-12-22 02:01 val.
7umos neprisijungęs   Cituoti