View Single Post
Old 2008-02-17, 20:18   #30
mb001
 
mb001's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-11-28
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,238

mb001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mamka22 View Post
O seip manau jeigu visi tvarkingai kievienas i savo kisenele statytu, surys nebutu nudauzytos
bet tikriausiai, musu lietuvelej, taip niekada nebus

Citata:
Pradžioje rašė Mamka22 View Post
Visiskai imanoma, man buvo tokia pati situacija, senis privaziaves taip kirto islipdamas i mano dureles, kad toje vietoje dazai nuejo ir ilinko. Vietoj to, kad po pastabos atsiprasytu, dar ant manes pradejo rekt, ko pasekoje as iskvieciau mentus... Isisukt nepavyko, nors buvau draugiskai nusiteikus, bet kai akis pradejo draskyt tai to jau buvo per daug...
man panasi situacija buvo prie stoties turgaus kol laukiau savo keleiviu is geliu turgelio. privaziavo mazda labai jau salia ir islipinejo mociute is tos masinos, tai trinktelejo kelis kart i mano duris ir dar vairuotojas (matyt anukelis) trenke durim ir dar pagirgzdino per manasias. as is lipau, paklausiau, kaip suprast? o jis man "graziais" rusiskais zodeliais, tipo, vos ne pats kaltas, kad masina mano stovi , tai as jam pora geru antausiu, kad ant zemes pasivoliotu..., ir tuo tarpu grizo mano keleiviai, tai sedom ir isvaziavom. paskui, pagalvojau, kad mociutes labiausiai gaila buvo del kvailo anukelio...

__________________
Ex:
W124 300D
W210, E290TD Avantgarde
VW Sharan 1.8T Highline
mb001 neprisijungęs   Cituoti