View Single Post
Old 2008-02-16, 13:53   #9
Nierkis
 
Nierkis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-02-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 185

Nierkis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dyzelis View Post
dekui kad imetei foto kaip tik paskaites norejau pamatyti kas per daiktai, grazus

as ant savo 124 2,6 l buvau uzsidejes AMG R18 nuo 4 akio. Mersas buvo aukstesnis, na turbut zinai toks eina standartinis is aukstesniu, tai su lietimusi jokiu problemu nebuvo ir uzdejus seile nutyso, nu kaip ir pas tave dabar
Bet pas mane iskilo kita problema, nuvaziuoju as namo uzsimetu ant priekio (kadangi tik buvau gala isbandes o galas kaip nulietas buvo) o gi remiasi i amortika na ka gaila ratai grazus viskas tinka.. vaziuoju pas draugus meistrus tai ko mes tik nebandem ir dejom no kito disko ispjauta ant esamu disku metala, kad tik toliau nuo amortiko eitu, bet ir tai vistiek verzi rata ir kai jis atsiremia nesisuka bet tada jau vos vos matesi, nu ir nusprendem reikia biski amortika pakalti paslifuoti ta vieta tai finale ilenkem amortika ir kai masina nuleidom taip ir stovejo priekis pakiles bet poto is to strioko spaudem, spaudem kad tik nusestu ir nusedo o poto viskas susitvarke i savo vietas.. Ir MB vaziavo, Ir ratai gerai atrode


tavo atveju girdejau dar toki dalyka, netgi gal ir pats buvau dares, nepamenu zinok, galima rato vidine puse su staklem nupjaut, jei nedaug ten tau truksta??
Nelabai daug o del to nupjovimo tai gera mintis bet ar nelies amortiko kaip tau ?

__________________
Automobilių, krovinių transportavimas + tech. pagalba +370 648 99778 (forumiečiams nuolaidos)
Nierkis neprisijungęs   Cituoti