View Single Post
Old 2014-11-17, 13:47   #34
AudriusU
 
AudriusU's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-03-26
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 238

AudriusU is on a distinguished road



Standartinis

Įstaisiau ir išbandžiau Star C3 (ačiū forumiečiui NISMAS!), nebereikės vargt, ieškot pažinčių ir derint tinkamo laiko servisuose
Savaitgalį prasitikrinau visus iš eilės mazgus, tuo pačiu susipažindamas su Star'o funkcionalumu. Pirmas įspūdis - žiaaauriai lėėėtas reikalas... Negi ir servisuose vien tik variklio/dėžės klaidų nuskaitymui sugaišta 15 minučių brangiai apmokamo laiko?? Nu bet aš ne servisas, laiko turėjau, šiltos arbatos po ranka irgi
Tai bedarydamas diagnostiką, be greičių dėžės sūkių daviklio, radau tik vieną variklio klaidą - 2270-004 N14/3 (Glow time output stage). At least one of the glow plugs is not actuated. Pamatavau žvakių varžas, ir kiniškas testeris visom parodė vienodai - po 1.1Ω. Dar iškart pastebėjau įdomumą - prie pakaitinimo relės jungties visų šešių žvakių laidų izoliacija pradurta adatėle (matuota įtampa), akivaizdu kad buvęs savininkas irgi ieškojo galų su žvakėm. STAR'e paleidau žvakių testą, kuris pasakė, kad viskas gerai, problemų nerasta. Relės korpusas sandariai užklijuotas, galima išardyt tik su dremeliu, bet po ranka neturėjau klijų sandariai suklijuot atgal, tai neardžiau. Klaidą ištryniau, bet kitą rytą po užvedimo ši klaida vėl atsirado
Googlas sako, kad kai būna bėdos su pakaitinimu - užvedus turi užsidegt spiralė skydelyje, bet ji pas mane nuo pat pirkimo užsidega visada įjungus degimą ir po sekundės užgesta (net kai variklis karštas; kai šaltas - dega ilgiau), užvedus variklį dar kartą neužsidega. Mašina rytais kuriasi nenoriai, bet jei įjungęs degimą ir po spiralės užgesimo palaukiu dar kokias 10 sekundžių - užsiveda greitai ir gerai: įtariu problemos labiau su orinimusi, nei su žvakėm, nes taip būna ir kai lauke +15°C. Bet ta pakaitinimo klaida mane neramina, ir nepatinka tai, kad atliekant testą, rašo kad viskas ok. Relės modelis A 642 153 20 79. Ką daryt? Iškart ieškot relės ar laužyt esamą ir tikėtis rast nudegusius saugiklius? Ar problema kur nors dar giliau?

AudriusU neprisijungęs   Cituoti