View Single Post
Old 2014-06-27, 12:47   #1039
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Nieko gero tas S5, toks pats pigus korpusas... aisku, parametrai ispudingi, bet esu supykes ant samsungo juodai. Net i garantini buvau nuneses, sako zinom, kad prasti dangteliai, bet jam garantija tik 6 menesiai, o as atejau po 6 men ir 2 savaiciu, sako sorry pavelavai... samsung man patinka, bet is principo manau, kad daugiau samsung telefono neturesiu
Biski nesupratau - kaip 6 menesiai? Mano S4 garantija 2 metai. Be to, masniskis S4 neturi nei vieno ibrezimo, galinis dangtelsi kaip naujas. Kaip tik as tikiu samsung pagyromis, kad ju polikarbinas laiko daug geriau nei iphonu metalas. Kolega, kartu su manimi pirkes S4, irgi nesiskundzia, telefonas atrodo kaip naujas.
Aisku, as su raktais kiseneje jo nenesioju, ant priekinio stiklo esu uzklijaves apsaugine plevele.
Bet tai elementarios apsaugos priemones...
Na, gal itakos turi tai, kad negaliu pakesti issiputusiu keinesiu nuo raktu, piniginiu telefonu, del to nesioju ta vadinama "pederastke" ir joje guli telefonas
Anyway, galinis dangtelis kaip naujas.
NOTE 3 galinis dangtelis is viso is kazkokios tai ala odos padarytas, tai ten is viso jam nieko nutikti negali, jei ka domina note 3.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti