View Single Post
Old 2014-05-20, 07:55   #1148
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Krizoks View Post
geras cupas, su tokiu ir važinėsi ar kažka darysi?
Su tokiu, nelabai jam ka reikia daryti, neturiu ideju Dropai visokie man nepatinka. Noreciau aisku kazka su audio padaryti, norisi bluetooth, SD, bet nekeiciant multimedios tai neimanoma. Biski nervina tu cd rasymas ir kaisiojimas i cd changeri. Mp3 jis irgi skaito, bet maza. Jau buvau iprates veziotis puse savo diskografijos masinoje, kai merse turejau NTG 2.5 su HDD ir SD.
Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
As final ir anksciau minejau kad pirkinys teisingas jei dar butu galas varomas jam kainos nebutu visai simpatiskai skamba benzininis 3.0 variantas tik labai sunku rasti.
Dekui
O del benzo - tai kad musu dalbajobai perekupai neveza i LT benzininiu 3.0 ju. Kokio velnio vest sportini kupa dyzeli i LT, kuris rija 12 litru? Tokios auto pirkejui ekonomija paskutinej vietoj, juo lab kad jis dyelio ima beveik kiek benzo. Cia ne koks beveidis avensis ar goplas kuriems dyzelis privalumas. Bet perekupai gal is iprocio vis dyelius veza. Su malonumu buciau paemes benza 3.0, o ne dyzeli, dyzelis yra gavno, sakiau ir sakysiu. Px kad jis traukia, kad jo sukimo monetas geras, negroja man sitie argumentai. Bet kai palygini ant kiek sudetingesnis variklis, milijardai davikliu, turbos hujurbos, FAP'ai, purkstukai, auksto slegio siurbliai ir visa kita dyezliu beleberda kuri yra 10 x maziau patikima nei pas benzus. Ir dar tas slykstus dyzeliu garsas. Gerai kad pas mane salone nesigirdi beveik deka izoliacijos, bet isoreje... O dar ziema ateis. Garantuoju 100 % kad ziema prasides bajeriai, pamatysit. Nors ir pakeciau jam zvakes, pakeisiu visus filtrus, paruosiu ji ziemai, bet zopai ciuju kad bus bajeriai kai pareis -25 ziema. Vis tiek uzsals kokia fignia, subludis koks suknistas daviklis ir t.t.
Sito pezo benzininis 3.0 simta kartu paprastesnis, patikimesnis ir geresnis variantas.
Iskarto uzbegu uz akiu ir atsakau i klausima kodel nevariau is vokieciu/francu benzininio 3.0 pezo: todel kad nepazistu/nezinau/nemoku/niekad to nedariau. Neturiu jokiu draugu ar pazistamu kurie padetu is ten parsivaryti, pats niekad ten nebuvau ir nezinociau nuo ko pradeti. Pasidomejus tokiu firmu/asmenu pasalugomis, gavosi gerokai brangiau nei lt su visom paieskom, islaidom, gabenimais ir t.t.
Plius imponavo kad mano sitame LT surastame peze buvo idetas naujas motoras.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti