View Single Post
Old 2009-07-04, 12:14   #12
w123fanas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-09
Pranešimai: 21

w123fanas is on a distinguished road



Standartinis

su Haynes tai atsargiai- kartais bune privelta, bet siaip neblogas, bet kuriuo atveju geriau ,negu kokiu rusu verstas, ten tai isvis... dyzeliam absoliusiai visiems i benzui 2.8 sesiukei tinka tos pacios dezes, - keturbeges, penkiabeges, automatai - skiriaisi labai nezymiai perdavimo skaiciai ,kurie siaip itakos ir isibegeimui ir ekonomijai turi labai minimaliai. jei pas tave koks 2.0 dyzelis, nedek nei 5 begiu mechanikos nei automato - prasikeiksi ir prazilsi kol iki 50-60 km/h isibegesi , jei 2.4, gali jau ziuretis drasiai kas patinka, ar mechanika ar automata, vaziuosi pusiau su velniu. as ant 2.4 buvau uzkabines 3.0 dyzelio reduktoriu, - trauka buvo tik vos vos geresne uz 2.0, taciau su keturbege deze autostradoj 110 eidavau atsiputes, ir kuro sanaudos nukrito ant kokio puslitrio , o jei nori normaliai vazinetis kaip zmogus, tai tik 3.0 ir automatas, ir neklausyk ka sakys kiti ,kad netraukia ar panasiai, vaziuoja normaliai, o jei nori lakstyti, 3.0 + penkiabege deze, - kap kad dabar pas mane, - kuro biski eda, bet greiti laikai autostradoj padoru, ir eismo nestabdai... taciau vistiek keisiu i automata, nes norisi kontpfortiskai vazinetis , o jei nuspresi vis delto deti 5 begiu deze, labai ziurek kad 3-4 pavara ant mazu ir vidutiniu sukiu nebutu vibracijos, ir dzerzgimo, nes jei bus, bek kuo toliu nuo tos dezes, pigiai nesutvarkysi, vien guoliu pakeitimu neapsiribosi, ten jau dantraciam ate... kadano geriau irgi jieskokis normalaus kokio reik nes musiskiai didmeistiriai nei normaliai suvirinti ,ne sutrumpinti nei issilginti, o tuo labiau subalansuoti nemoka...
Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Aš kolkas pasigirsiu kad kol turiu šitą MB viską tvarkiau pats išskyrus vieną dalyką kur kvailas būdamas nuvariau į servisą, o paskui vistiek pats dirbau tik dar sunkiau taisydamas ką tie kreivarankiai pridarė.

Dėl dėžės tai jau domėjausi kas ten kaip. Turiu Haynes knygą užsisakęs, tikrai labai gera literatūra.

O dėl donoro vat norėčiau paklaust. Šnekėjau su žmogum kur labai su W123 susijęs tai sakė kad tinka dėžės nuo 2.0, 2.2, 2.4 dyzelio. Vat man įdomu ar nuo 3.0 dyzelio tinka ar ne. Nes mačiau kažkur ardomą.

O gal tiktų ir benzininių modelių (gal dar geriau su perdavimais išeitų sužaist)?

__________________
w123
MB190E Australia Exclusive
w123fanas neprisijungęs   Cituoti