View Single Post
Old 2013-09-16, 16:28   #15
Malibu
 
Malibu's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-25
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 70

Malibu is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
Nezinau ka tau ten konkreciai dare,bet man buvo taip.parejo ecu,nuejau pas viena auto elektika geniji.jis pasake kad nusipirkciau kita naudota ecu su tokiu paciu kodu koks yra ant originalo.nupirkau ecu,atnesiau jam,tada jis nukopijavo mano ecu visus kodus ar dar ka ten jie kopijuoja.tada iseme is naujo ecu kazkokius smegenis ir istate i kazkokia masinele ir istryne visus kodus nuo naujo ecu ir tada ikrove i tuos smegenis mano originalaus ecu kodus visus ir tada viska sudejo atgal.sake kad padare mano ecu identiska klona.dar sake kad turi kazkokia programa tipo,kuri jai mano ecu kodai susimaise ar tai panege,tai ta programa kazkaip viska sudeda i savo vietas.zodziu net pats nebesupratau ka cia prirasiau-na gal jus suprasit.ecu man kainavo 70£ plius perkodavimas 100£.
Viską parašiai normaliai aiškiai.Tu visiškai teisus.Tau liepė meistras nusipirkti ECU su TUO PAČIU kodu. Man pasakė irgi tą patį. Todėl ir jo ir ieškau. Mano originalas yra BOSCH kodas yraA6461506491 o kodas žemiau 0281012684. Kai kurie šrotai prašo vieno kodo, kiti-kito. Man meistriukas dar davė tris kitus kodus , kuriuos jis pririštų. Taigi 0281011442, 0281011011, 0281011328 man taip pat tinka. Tik štai kur rasti bent vieną ECU su tinkamu kodu- problema ir kol kas nerandu.

Malibu neprisijungęs   Cituoti