View Single Post
Old 2013-06-18, 19:00   #1264
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
Finalfour, o tu i tokius neziuri? http://www.autogidas.lt/lexus-gs430-...125169346.html

i kuriuos cia dujos nesistato? 430 ar 300?

Teko vaziuoti su tokiu hibridiniu, ispudzio man nepadare... Viskas kaip ir neblogai, nenormaliai tylus, labai dinamiskas, sanaudos neblogos, salonas ~, bet siaubingai erzina lengvas vairas, kuris atrodo suktusi paputus lengvai vejui... Na erzina tokia kompanijos vizija ir nieko nepadarysi. Man turi jaustis, kad vairuoji rimta, dideli automobili, o ne civica. Sakykime W211 modelyje, specialiai padarytas sunkesnis vairas, kad vairuotojas jaustu, jog vairuoja masyvu automobili.
Yra pas mane seimoj nesenai isigytas GS300 facelift, tai tikrai negaliu pasakyt, kad jo vairas sukasi lengviau negu W211 facelift,taciau lyginant su maniskiu CLK tai lexuso vairas rimtai atrodo vejui paputus pasisuks... bet kas labiausiai toj masinoj mane nervina tai pigus odos salonas ant kurio tikrai pagaileta investiciju, dujos beja nesistato i 300 modeli, bet ir benzo sanaudos nera tokios jau dideles, su mano vaziavimu gana agresyviu Vilniui valgo apie 12-12.5 benzo, su tevo vaziavimu Ukmergei nesiekia net 10, uzmiestis galima tilpt ir i 7 litrus

aware neprisijungęs   Cituoti