Tema: Apie MB 203
View Single Post
Old 2013-04-13, 14:22   #11
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
o tai kodėl aš 10 metų atvažinėjęs su mersais dabar nebenoriu jo nei vieno, nors nusipirkti galiu kad 211 šiandien - bet nenoriu. Gero nerasi čia, o lavonas su žvaigžde kam reikalingas
Idaliau, jeigu butu daugiau tokiu zmoniu kaip tu, manau butu maziau tokiu kaip as uzsipi...siu tais dieviskais MB
as irgi vazinejau su W201 2,0D 5 metus ir negalejau patiketi kad buna tokiu nemirtingu masinu, poto dar pora metu su benzini W202 ten irgi nebuvo bloga masina bet puvo, puvo tokiu tempu kad net girdejau nakti garaze kaip rudys jy eda.
tada persedau ant B5 su 1,9 tdi speju kad gryzo is prancuzijos su pakeltais kilovatais, traukis buvo zveriskas, 5-6 litrai dyzelio, atmyniau su jo per tris metus 250k, beveik iki 600k
ir pardaviau. keista buvo tik dirzai tepalau kalades diskai ir prieky kauline vaziuokle tvarkyta. tada pasikeiciau i prabangesni b5 kurio irgi nereikejo tvarkyti tik prie 350k parejo smagratis toki ir pardaviau...nusipirkau W203 taip ir prasidejo mano vargai, negana to supratau kad MB ne ta masina su kuria galiu isvaziuoti i europa, ir gavau pirkti vel pasata nes us jais neturejau problemu. tai siandien MB vazineti po vieta nes neaisku kada vel ten kas gali uzlinkti, o uz lietuvos ribu passatas nes jis dar niekada nepavede...
P.S. cia tik tokia mano patirtis ir nieko daugiau.

skaudviliskis neprisijungęs