View Single Post
Old 2013-03-03, 13:36   #608
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Čia, kolega, galiu pasakyti, kad tai daugiau marketingo reikalas, nei koks nors praktinis pliusas (tas pats kaip su kameros mpix skaičium) Remiantis garsų fizika ir žmogaus fiziologija, to stereo praktiškai nepajausi, kadangi atstumas tarp dviejų garso šaltinių yra juokingai mažas. Galbūt tai priduoda "garsumo" (dB prasme), gal kitokia garso spalva tembrai, bet stereo negirdėsim vistiek, tiesiog morališkai - du garsiakalbiai, lyginis skaičius - gražiau, geriau. Ir čia labai logiškas marketinginis triukas, nes gamtoj irgi viskas eina bilateraliai - porom.
Butent, tas garsas telefone su stereo garsiakalbiais yra kitoks. As turejau daug telefonu, ir kai is telefonu dingo stereo garsiakalbiai, labai pasijaute skirtumas. Taip, stereo efekto beveik nepajusi, sutinku, bet efektas ir pojutis kitokio garso yra, patikek.
Galu gale, per telefono garsiakalbius muzika tik paugliai gal klauso Man telefono garsiakalbiai reikalingi kad grotu aiskiai, svariai ir graziai (kiek tai telefone imanoma) skambucio melodija kai skambina. As daugumai kontaktu megstu parinkti skirtingas mp3 melodijas, dainu istraukas tinkancias konkreciam zmogui, ir man labai patinka vien is skambucio melodiijos jau zinoti kas man skambina. Tai vat, kaip kam kas, bet kai pries 4 metus kazkodel visi gamintojai atsisake stereo garsiakalbiu savo flagmanuose, as to pastoviai pasigesdavau. HTC atejo i prota pagaliau

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti