View Single Post
Old 2013-02-21, 16:41   #10
zenonas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-04
Gyvenamoji Vieta: Kybartai
Pranešimai: 5

zenonas is on a distinguished road



Standartinis

Važinėjau aš SLK 200 septynis metus. Du metus vienu - kitus penkis metus kitu... 2005 iki 2013. Užvakar pardaviau. Išvažiavo i Dušanbe. Viena buvo 1998 kita 2000 m. Puikus ir labai patikimas automobilis. Labai smagu važiuot mieste. Maža ir judri. Stogo kilnojamo buvimas man dalykas buvo neįdomus. Šustra žinoma - bet man tas dzin..Ne tam pirkau. Automobilis gražus, retas, išsiskiriantis, patogus. Ir dar karta rašau - labai patikimas. Didele bagažinė. Ekonomiškas. (Niekada nepirkčiau turbo). Nuvažiavau nedaug - viso apie 100 000 km..Gedimu - nulis. (Šarnyro ir stabdžiu kaladeliu net neskaitau.) (Kaune pas Vaida Pašilės 104 tai kainuoja kapeikas)... Kas blogai. Po 12 metu pradeda rudyt iš lėto.. Aš buvau viskas DININDROL padares iš karto, tai rimto rudijimo nebijau. Bet ant arku ir prie faros padaziau teptuku. Kas nežino tai nesupras.. Tadžikas ir nemate.. Tai pas ji ten jo -- gales kabrioletu varyt 10 menesiu per metus... Tai pardaviau, nes jau ir anukes dvi mazos yra. :-). Uzklydau pas jus netycia - apie MB klase B pasidomet.. Atrodo jis graziai, ir vaikiškos sedynes net gale integruiotos. Bet paskaičiau pas rusus, ir visus kitur... Šlamštas tas B. Rudyja jau po 3 (!!) metu.. O jau priejimas prie variklio... O jau remonto kainos.!!! . tai dabar arba MB C-klass kokiu 2007 metu pirksiu gal -- arba po 22 metu ištikimybes MB paliksiu šia markę.. Vakar bandziau Opel Mokka. Begalė dabar tu auto..visokių.. Bet tai jau ne klasika....

zenonas neprisijungęs   Cituoti