Tema: IT kampelis
View Single Post
Old 2013-02-18, 22:52   #525
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Viskas gerai su tais windows 8 ir nesvaikit cia. Galvose rubilnika reikia persijungti ir tiek. Nes dauguma zmoniu inertiskai priesinasi naujovems. Buvo win 98, pasirode win xp, kaip visi reke klyke, kad xp kaka ir 98 windai da best. O paskui staiga pasirode kad win xp geriausi winai ever. Po to kai isejo win 7 irgi visi reke, kad vis tiek xp geriausi (win vista samoningai nepaminejau, ten tikrai buvo nevykes produktas). Dabar win 8 isejo su radikaliais pakeitimais ir jau vel visi staugia kad win 7 buvo da best. Iseis win 9 ir vel visi reks, kad win 8 buvo geriausi visu laiku win ir taip pasaka be galo
Vienintelis minusas kad win 7 man asmeniskai buvo grazesni, patinka man tie visokie bling bling ir permatomi langai ir t.t. Bet nieko, ipratau prie win 8 ir gerai. Ir ta metro geras dalykas, ir tik nerekit cia kad ala plansetem tik skirta
O technine puse pas win 8 tikrai viskas ok ir nereikia cia lyginti su win 7. Win 7 puikus windai, bet reikia nenumaldomai eiti i prieki, o ne stoveti vietoje. Neisit patys - gamintojas privers Ner cia ko stagnacijoj sedet
Vieninteliai nevyke MS produktai buvo win me ir vista, dalinai. Visa kita ok pas juos.
Su "kilobaitu" viskas ok, visada perku pas juos nes kaina geriausia. O kad jie ten profanai ar ka, man dzin, as geriau nei jie patys zinau ka perku, kai man reikia, o kad kokia babyte perka kompa kaip batona nieko apie ji neismanydama, tai ka jau padarysi, kokiam lopu centre dar didesni kaka ikis ir uz daug didesne kaina nei kilobaite. Nors, is esmes, tai jo, ten kilobaite tokie marozikai dirba, bet man su jais bendrauti nereikia, tik minimaliai preke atsiimant kurias net uzsakineju internetu is ju, o ne gyvai, nes vis tiek jie nieko ten nezino ko man reikia. Peace

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.

Paskutinį kartą redagavo Finalfour; 2013-02-19 00:13 val.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti