View Single Post
Old 2009-05-05, 09:56   #15
dyzelis
 
dyzelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-10-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,872

dyzelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Na dekui dar karta,-nors jus mane palaikote,dauguma mano pazhistamu nesveiku mane skaito,nesupranta,kaip galim uzh sena mashina taip brangiai moketi.Toks jausmas,kad pirkau uzh visu nesuprantanchiuju pinigus Del spalvos tai pats iki shiol nesuprantu, pavesi atrodo juoda,kai stipriai shviechia saule meta kaip i zhalsvuma (butelio zhalio), normalioi shviesoi,kai isizhiuri atrodo kaip ir tamsiai melyna atspalvi turi,bet shiaip spalva patinka. Noriu pakeisti groteles,tikriausiai tos tinka,ar yra kokiu niuansu? http://cgi.ebay.es/ws/eBayISAPI.dll?...m=370194709453 na ir ratu,ko labiausiai reikia,jei kas turit labai gerus ir tinkanchius tam modeliui sakykit,gal ir pinigu surasiu) Jauchiu negalesiu su tais 16iniais blynukais vazhineti Del navigacijos,tai jos nebuvo,sheimininkas sake kad jam merso centre istate ir knopkes perkele ( bet padaryta labai kruopshchiai,net neina suprasti,kad ne originalu) ,machiau ebayui,galim nupirkti ta comand 2 ,uzh normalia kaina (ne nauja),o isistatyti gal nebutu taip sudetinga? Tik man keista kodel nera soskiu ant duru? Kartais zhiuredavau jau tokius tuschius w140 su medzhiaginiais salonais ir tt... bet budavo pritraukejai,o pas shita nera Ir uzhuolaidos nera Langu tamsinti nenoriu,sakau butu buve gerai ta uzhuolaida,kazhin ar sunku ja butu istatyti ish kito merso? Gal kas bandet? Nai kai parsivarysiu tikriausiai ishkils daugiau klausimu,svarbu bedos nepradetu kilti))
groteles geros, 6 juostu, labai graziai atrodys, del soft close as irgi galvojau kad visuose turi buti, bet kai ziurinejau 350 dyzeli irgi nebuvo, matyt tokiu pasitaiko, del uzuolaidos, originalios, tai jei yra noras ir pinigu manau pilnai imonama, surandi ardoma 140 ir permesti, bet keisis tada ir viso kelmo apdaila, atsiranda papildomas mygtukas

siaip geras dalykas, paspaudi, pasikelia ir masinoj jaukiau pasidaro

__________________

Mercedes Benz History:

93m 124 E 2.8 24V baltas,
93m 124 E 2.0 16V zalias,
93m 124 E 2.6 juodas,
89m 124 E 2.5 D pilkas,
91m 124 E 3.0 24V Sportline, juodas,
89m 124 E 2.0 D raudonas (Video)
92m 140 600 SEL juodas (Foto)
93m 124 E 3.0 D 24V vysnia (Foto)
98m 210 E 3.0 TD sidabrinis (Foto)

dyzelis neprisijungęs   Cituoti