View Single Post
Old 2013-01-16, 15:22   #7495
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Shapalas View Post
Sveiki, kreipiuosi su keistu klausimu as noriu parduoti masina rusui, mano lietuviska registracija, jis zada automobili isiardyti ir vestis ten o ten nusipirkti kitus dokumentus ir susikrauti kokiu man popieriu reikia ir kaip kas, neteko dar tokio atvejo tureti, kaip kaskada pardaviau rusams, tai uzpildem pirkimo pardavimo sutarti ir viskas, isleke jie.. o cia kaip? gal kam teko susidurti?
Cia dar vienas bajeris kaip isvengti kosminiu mokesciu jiems Bendradarbis perekupas jau susidure su tuo, neseniai skoda is jo rusai taip nupirko, isarde dalimis, varikli iskele, ratus, salona viska dalimis atskirai isveze kaip ala dalis. O ten vel surinks. Isivaizduoji kokkie ten mokesciai kad jiems apsimoka taip daryt? Vienas rusas kai man skambino berod minejo kad ir su mano W211 taip darys kai derejomes del kainos. Skoda skoda, bet kaip jie isivaizduoja dalimis paleist tokia masina kaip W211 ir ten vel kokybiskai, o ne bele kaip surinkt, neisivaizduoju. O del popierizmo - situo uzsiima keletas firmu lietuvoj, is taves nupirks masina lietuviska firma, su normalia pirkimo-pardavimo sutartim, o jau paskui ne tavo bedos kaip ten toliau kas buna. Is taves bet kokiu atveju nupirks kaip suprantu iprastu budu, tik paskui jie ten jau machinacijas daro. Nieko keisto, vienas ruskis man telefonu vapejo, kad tam jog ivesti mano W211 i rusija legaliai reiketu 11 k euru muito smoket, kazkoks kosmosas. Masina 9 k euro, muitas 11 k... Nes ten tipo uz kubika 3 k euro muitas. Tai pas mane 3.2, tai skaiciuok Vat ir pradeda ji tada visokiu bajerus su "generalnoje doverenost" ar masinu ardymais ar pardavimais tarp valstybiu sienu ir panasiai...

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti