View Single Post
Old 2013-01-14, 07:26   #260
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Kaip suprasti statinių krūvių? tipo, nesikeičiančio vaizdo? Jei taip, tai technologijos žinok pasikeitė jau senokai, ir tie išdegimai jau pamirštas reikalas. Ar aš čia ne taip supratau? Kaip žaidimai gali sukelt statinį krūvį?
Plazma kaip tik geriausiai tinka žaidimams dėl šimtųjų sekundės dalių vėlinimo, gero juodo backgroundo ir kontrasto.
iki siol liko problema sita plazmose,jei tu zaisi,tai apacioje rodys nesikeicianti vaizda(pvz kaip zaidziant lenkynes rodo vaira,saudyme rodo apacioje laika,ginklus ir t.t.),tikrai isdegs,nes zaidziama buna po 6val ir daugiau valandu,yra rezimas game,bet jis nepadeda.Jei tai butu retkarciais pazaidziama,tai nieko baisaus,bet siuo atveju tikrai netinka pas drauga bare 3 plazmos,tai isdege kampuose MTV ir kiti senkliukai,nes pastoviai ijungti tv buna pas mane irgi plazma,bet kai as neziadziu tai man neaktualu ta problema,bet paskaityk kaip isdegdavo pas daug ka TV3 zenkliukas gerai kad neziuriu LT TV
pioneer plazmos buvo superines,iki dabar ju vaizda vertina labai gerai,bet kad ju jau negamina

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti