View Single Post
Old 2012-10-02, 09:06   #23
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
....Bloagai, kai zmones pagal s-90 standarta lygina visas kitas akustines sistemas, nes taip vaikysteje buvo suformuotas suvokimas....s90 yra absoliutus blogis bei kokia ir kodel zala padare musu aksutiniam suvokimui
Kodėl Tu galvoji kad visada esi teisus ir viską žinai? Nesupyk, bet tiesiog iš tavo postų susidaro toks įspūdis. Ir ne tik šiuo atveju apie S-90.
Nenoriu veltis į ginčus, bet - paprastas mano asmeninis pavyzdys: buvo namie S-90 prijungtos prie stiprintuvo ir cd atskiro grotuvo. Tėvas sako užteks tų rusiškų senienų, ryt parvešiu du blaupuntkus po 300W. Parvežė, sujungė, paleidom, paklausėm...ir atgal S-90 susidėjom. Ne dėl to kad turim kaip tu sakai "sugadinta klausą", bet dėl to kad išgrojimo kokybė S-90 atveju yra paprasčiausiai gerėsnė. Ir nereikėtų taip aukštinti visko kas iš vakarų ir teigti "kas rusiškas tas jau šūdas". Turiu omeny kad girdisi VISŲ dažnių garsai, nuo žemų iki aukštų. Ir garsas natūralus. Blaupunktai visiškai negrojo ir reguliuok tu ten ką nori. Aišku, ne tik kolonėlės lemia, jei per jaščiką stiprini signalą tai tokia ir kokybė
p.s. su klausa man viskas tvarkoj esu ir muzikos mokyklą baigęs taip kad muziką girdžiu pakaknkamai gerai Tėvas irgi, elektromechanikas pritaisės n kolonėlių, magų, stiprintuvų ir garso sistemų, klausa nesiskundžia

Gali ir neatrašyti nieko čia kaip juozavas sakė: tema gali būti prilyginta lpg Vs diesel. Kiekvienam savo

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.

Paskutinį kartą redagavo Darvienas; 2012-10-02 09:12 val.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti