View Single Post
Old 2012-09-22, 10:39   #7
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Volvo XC nesenai turejo mano draugas, 2.5dieselis automatas. Jis ja jau pardave gal koki puse metu pavazinejes. Tokia vangi, nuobodi, tas dizelinis varikliukas toks silpnas pasirode (gal del to, kad 4x4?), vidui karke daugiau negu noretusi, plastmases vietose girgzdedavo. Nors su eksplotacija jokiu bedu neturejo(vis del to vazinejo tik puse metu), bet antra kart tokios nepirktu, nepirkciau ir as.
ko pasekoje pas mus 2002m. X5 jau vaziuoja berods 5metus (kuris man ir nelabai patinka), palyginus nedaug galingesnis motoras 3.0D, vaziuoja daug gyviau, agresyviau, variklio salone beveik nesigirdi, greitai dirba deze ir t.t + nesuka pastoviai visu keturiu ratu, kuriu mieste ir nereikia. Buvom ir mishko takiukais mazai vazinetais po lietaus ( aisku su gerom zieminem padangom ne tai R19 volais), tai tikejaus blogesnio pasirodymo, buvo vietu, kad atrode jau nebeisvaziuosim, bet vistiek iskabino, kazin ar antra kart gyvenime teks po tokias vietas vazinet, tai kaip visuregiui "tipo" pravazumo uztenka kasdieniniams poreikiams ir ziema )
Kas liecia eksplotacija, per 5m turejo sugest ir sugedo, didziausia buvo - variklio skyvas parejes apie 1000lt, pora purkstuku (tie ir nepigus, bet nepamenu kiek), Visai neseniai buvo greiciu deze uzlinkus, perrinkimas kainavo 2300lt (mano kaimynui su X5 greiciu deze buvo 2kart isejus per menesi, matyt nesiseke su devetom), ir aisku karts nuo karto pasitaikantis pakabos barskejimas savo pasieme. neskaitant to, kad su ja nuvaziuota apie 200k km kai parvaziavo pas mus, tai skaitau, kad jis atlaike gana nebloga kruvi su pakankamais nedideliais gedimais, plius su juo vaziuoti uzmiesti vien malonumas, net nepasakyum, kad su "dzipu" vaziuoji, nesvyra posukiuose,manevringas, bet tolimos keliones gale sedint vargina, jau kur kur bet gale sedynes ant X5 jauciu baisiausios, panasiai kaip suoliukas ).
nzn cia greit viska supyliau,praleidau gal daug dalyku, nesidelioja mintys is ryto, jei kas domina klausk tiksliau

sausainius neprisijungęs   Cituoti