View Single Post
Old 2012-06-13, 15:53   #116
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Pamąstyk dabar pats:
1. Kada paskutinį kartą naudojai navigaciją automobilyje? Vieną kartą važiuodamas prie jūros ar pan?
2. Kiek laiko panoraminį stogą laikai atidarytą? Pamatai saulėtą dieną, atsidarai visą stogą ir leki su juodu odiniu salonu?
3. Dažnai skirtingos temperatūros orą pučia visi 4 mašinos keleiviai?
4. Kiek kartų naudojai bluetooth laisvų rankų įrangą telefonui?
5. Galinio lango užuolaida gal nebent tik vaizdo duoda, bet ar naudingiau už tamsintus langus?
6. Sėdynių ventyliavimą dažnai naudoji?
7. Šildomas galbūt, bet ar jos tebėra reikalingos, kai mašiną įšylą? Vis tiek ant max šildai...?
8. Be parktronikų nesugebėtum pastatyti mašinos?
Ir sakai vien už tokius dalykus vėl mokėtum 10-15 tūkstančių? Nu tavo reikalas...
1. Pastoviai naudoju, pas kliantus vaziuodamas. Kol kas ta dariau telefone, nes neturejau NTG 2.5
2. sito featuro pas mane nera. Anksciau, kitose auto - daznai, vakare, su su panom zvaigzdes skaiciuodamas
3. Nera pas mane sito.
4. Pastoviai. Siandien vien 4 katus.
5. Pas mane langai tamsinti visi, tad man ji nereikalinga. Bet tik del to.
6. Nera, o labai labai norieciau kad butu. Ir naudociau kasdiena vasara.
7. Prie -30 sia ziema vienas bendradarbis net su manim kartu idarba vazinedavo ir baldielindavo nuo sildomu sedynu. O jos ir skirtos kad kol masina neisilus, kiausiai prie odos nesaltu Cia is viso, feturas must.
8. Sugebeciau. Bet kai pripranti - geris neispasakytas, nes neziuriu kur vaziuoju. laukiu signalo Ipratau. Civilizacija. Kazkada ir paskui elnia begiodavom su kuoka, paskui kazkas sugalvojo ji su strele nukalt. Bet pagal tavo logika - o kam, juk anksciau su kuoka pribaigdavo, kam tas progresas?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti