View Single Post
Old 2012-03-08, 12:00   #49
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Taigis, problema ispresta (ko gero):
Siandien ryte pasukau rakteli i pirma pozicija, tris kart per reset, isikvieciau ta slapta meniu kur rodo akumo itampa/krovima. Kuriam auto - viskas ledas, rodo krovima 14.2-14.3. Reiskia, neuzgesiu. Taciau visit workshop ir raudonas akumas aisku tebesviecia. Vaziuojam. Nuvaziuoju i KAUNO g. 30 (foto zemiau) - ir vuolia - vakar ne veltui puse dienos nete sedejau - jie prekiauja FIAMM akumais, tais paciais kur musu merse ir stovi, typ top. KAINA 150 lt. AGM tipas, kas mums butina. Silberis, primenu, uz sita pati praso 411 lt. Meistrukas, kai tik prasiziojau sakyt ko noriu, iskarto suprato ir nebaigus man pasakoti padejo ant stalo mersini mazaji akuma, tik be merso zenklu Sako, silberis apie mus zino, is musu kartais akumus ima, tik nesako niekam apie mumis Meistriukas paruse akuma naudojimui (ten procedura tokia yra...), istatem mazaji i mano mersa (senasis lavonelis buvo visiskas, pamatavom) ir vuolia - visi erorai dingo, viskas grazu. Asiku, tik butinai keiciant atjunkit didiji !
Matuojam krovima testeriu - didiji krauna idealiai. Mazojo - nekrauna visiskai. Meistriukas aiskina kodel - arba merso kompas mato kad mazasis pakrautas pilnai ir jo nekrauna, kol nepasedo, arba krovimas prasides veliau, kazka girdejau apie ten idomius mazojo krovimo ciklus. Vampyras manau paaiskins kaip ten kas. Anyway, vazinejau visa ryta, jokiu bedu, viskas svaru grazu, no errors.
O kodel man mete klaida, tai info is silberio: pasirodo, w211 kompas, kai mazojo akumo itampa krenta iki drastiskai mazu reiskmiu, nusprendzia kad jis lavonas ir jam nutraukia krovima amziams. Tada meta ta klaida su raudonu akumu.
Man idejus akuma, merso kompas suprato kad viskas gud, ir erorai dingo. O krauti naujojo nera prasmes matyt nusprende, nes mato kad jis pilnai pakrautas, is jo energijos neima, tai kam kraut tipo?
Taigis, tiek is manes, tikiuosi info bus naudinga, tikuosi ir jus isamiai aprasinesite kaip isprendziate savas problemas, tam ir forumas
Akuma pirkau cia, veiksmas Vilniuje:
Aciu tau!!! Leksiu ir as ten akumo pasikeisti. SUPER

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti