View Single Post
Old 2012-02-26, 21:10   #2
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Sveiki, ar nieko nebiesina kaip dirba AUTO rezimas ko gero visose auto? Bent jau pas mane ir pas zmona saab 9-3 (2007m.) tas pats velnias. Zodziu. Ateini i auto, lauke ar -30, ar bele kiek, nesvarbu. Uzsikuri masina, paspaudi AUTO kad oro srautus, sklendes valdytu kompas. Temperatura padarai 22 tarkime, nesvarbu. Kai auto tik uzkuri, ventiliatorius sukasi ant 2 padalos, viskas logiska. Bet tik po kokiu 5 min. variklis pradeda VOS VOS silti, automatika paleidzia ventiliatorius suktis ant MAX. Kokio velnio? Viskas kaukia, sniokscia, negaliu kaip biesina, o tolko jokio, tik blogiau, juk auto dar saltas, variklis pasilo gal dar tik iki 30 laipsniu, tai tokiu greiciu veikiantys ventiliatoriai peciuke tik ausina ji... NA KAM TO REIKIA? Ir taip beveik visosose masinose, kaimyno klausiu kur audi q7 turi nauja, tas pats sake, jei padaryta automatinis klimos valdymas, jai zut but reikia pasiekti tuos uzduotus 22, bet tam bukam kompui nedaeina, kad pusdamas visais sukiais kai variklis vos vos siltas jis norima rezultata tik pablogins. Aisku, iseitis isjungti auto rezima, bet man patinka kaip kompas valdo visas sklendes, labai fainai, kai reikia i langa pucia, veliau i kojas labiau, zodziu cia viskas labai gerai su sklendziu valdymu. Tai kodel jis negali venteliatoriaus sukiu valdyt llogiskai, tas MAX sukiu rezimas is viso nesuvokio kokio velnio reikalingas, tik kaukia staugia sniokscia...
Na bent pas mane niekad nebuna max putimas, visad kokiom 2 padalom maziau, o siaip prie didesniu salciu visada rytais nustatau, kad pustu 1 padala, ir tik kai gerokai uzsyla motoras ijungiu auto rezima

aware neprisijungęs   Cituoti