View Single Post
Old 2012-02-19, 11:04   #235
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Deje ABC sport reiskia tik pakabos darba.. deja pavaru perjungimas, ar dezes darbas astresnis nuo to netampa.. Na bent jau is mano pacio patirties, ir kiek teko skaityti informacijos internete(bet uz tai negaliu garantuot, reiketu patiem paieskot inforin internete), bet logiska, jei akivaizdaus skirtumo nepajunda daugkas, vadinasi jo ir nera
ABC sport ijungimas labai dideli vaidmeni vaidindavo man pvz kai as ziede vaziuodavau.. atrodo toks siauras ziedas, bet masina su r19 ratais praktiskai ant 100gali vaziuot ir visiskai neiskrenda is ziedo... posukiai ziauriai gerai stovisi.. pabandykit gera posuki ant didelio greicio islauzt.. ziauriai masina gerai stovi.. vat cia ir yra ABC privalumas, jei astriu posukiu nedarot tai ir nesijaus abc vaziuokles privalumai..

Dabar gryztant del dezes, tai keista kad rimtai dauguma pastebi ta skirtuma.. Bet as nemanau kad mersas tai daro del solidesnio vaziavimo, tiesiog cia man konkreti nedadelka atrodo.. varikliai atrodo geri, bet ju neisnaudoji jei nezemina pavaros... Man irgi nepatikdavo.. vaziuoji su CL500, koks zasinas pradeda maisytis po kojom, grynai koks golfukas, galvoji biski spustelsi kad nebesmirdetu is jo glusako.. spusteli ir matai kad neaplenki jo niekaip tada susinervini, kali dugna, va tada viskas ok.. bet kitaip turi vaziuoti kaip su ribotom galimybem..
bet pvz ant s320cdi(00metu) to per daug nesijaute diskomforto del dezes.. galbut todel, kad pas dyzelius pagrinde traukia sukimo momentas, o ne AG.. o pas benzus traukia pagrinde AG, tai ir turetu dezes buti atitinkamos

  Cituoti