View Single Post
Old 2012-02-16, 16:57   #16
algis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-14
Pranešimai: 7

algis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dibonas View Post
As tai supratau
Ir siaip cia ne vien viska zinantys zmones susirenka, o dauguma ju mercedes myletojai,kurie vienokiu ar kitokiu budu stengiasi padeti vienas kitam.
O jei reikia konkreciu atsakymu i klausimus, ypac turint toki automobili, reiktu kreiptis i igaliota mercedes atstova, kuris operatyviai ir suprantamai isspres jusu problema.
Dibonai, paaiškinkit ir man, apie kokį traliuką kalba eina. Gal tiesiog galima nuotrauką kokią įkelti? Aš pagalbą tikrai įvertinu. Tikrai. Tačiau operatyvumo neieškau. Turėjau laiko, todėl ir suradau šį forumą. TIkiu, kad tokį automobilį gali sutvarkyti ne tik įgaliotas atstovas. O įgaliotas atstovas manęs visiškai nesužavėjo po savo neprofesionalaus ir nemandaugaus pokalbio. O spręsti kur kreiptis, vertinant pagal automobilį, manau prasta mintis.

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
pasiskambink kas vezioja su traliukais,pasakyk kad pas tave automatas ir uztemps be problemu!Prie turgaus vos ne kiekviena diena nutemdavo masinas ne vietoj pastatytas su tokiais kuriems nesvarbu ar automatas ar mechanika,tik nzn kai paaiskint to principo,nors viskas elementaru
per tiek laiko galejai senai susiorganizuot jau
Mb 140, aš nesuprantu kodėl dėstot ką turėčiau daryti ir kaip spręsti problemą. Aš juk tiesiog leidau jums suprasti, jog nesuprantu apie kokį traliuką kalbate. Pats parašėte, jog nežinote kaip paaiškinti Todėl galite suprasti, jog aš irgi galiu nesuprasti jūsų išdėstyto paaiškinimo. Na, o dėl laiko - neturiu ką pasakyti. Matyt užgavau jūsų ego - atsiprašau.

algis neprisijungęs   Cituoti