View Single Post
Old 2012-01-19, 10:32   #5569
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,392

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post

EZ1
MB number: 012 545 81 32
Diagnosis ident.: 0/00
011 EZ resistance trimming coupling R16/2


Buvau diagnostikoj, meistras negalėjo išversti šitos klaidos, bet minėjo kažką apie babiną, sakė dėl šito gali purtytis variklis...
Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
WDB1400321A059245

Šiaip važiavau į diagnostiką dėl ABS/ASR klaidos, bet pasirodo tai mažiausia bėda pas mane, kitos bėdos tiesiog ne tokios pastebimos...

Simptomai:
Yra variklyje nedidelis purtymasis, tokia lengva vibracija ant laisvų apsukų ir didžiulis CO. Meistras pasakė, kad dar yra klaidų dėl droselinės sklendės ir srauto matuoklės ir antro liambda zondo. Šitų klaidų nelabai galiu surašyti, nes turiu lapus tik pirmos diagnostikos, po kurios jis klaidas ištrynė, liepė pravažiuot ir dar kartą diagnozavo. Tada jau žodžiu pasakė, ką tau išvardinau.

Diagnostika daryta nežinau su kokia programa, prisimenu kažkaip HM..... gal kokie septyni simboliai didžiosiomis raidėmis.
Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Na pamėginsiu išrinkti tas klaidas, kurios pasikartojo antrą kartą darius diagnostiką, bet man atrodo tikrai buvo mažiau..:

LH1
004 Air mass sensor with hot wire B2/2 Volt. too large/small (oro srauto matuoklė)
013 Intake air temperature sensor B17/7 -//-, |--|
021 Oxygen sensor G3/2 signal -//- (liamda zondas)
027 Fuel injection valves Y64 -//-, |--|

EFP
080 Stop lamp switch S9/1
096 Starter lock-out ant reversing lamp switch S16/3 (varlytė)
224 Idle speed contact switch S29/3
kadangi cia sena masina labai daug apie negaliu pasakyti.
R16/2 tai toks suvienodinimo stekeriukas ant variklio "uzdegimo" kompo, jis turi varzas nuo 220 Ohm iki 2,4 kOhm su tom varzom nusistato degimo kampas. varza atrodo kaip koks kamstukas ant to kompo, ja nuemus kontaktai primena senos tv antenos jungti.

na o del kitu klaidu, trumpai, pasitikrink variklio laidus, speju jie visi sutrukineje.

vampyras neprisijungęs   Cituoti