View Single Post
Old 2012-01-04, 00:59   #95
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
pamirsk tu tas rudis, pazek kelintu metu tavo masina, pilna kitu masinu surudijusiu, kad desimtas keturakis mieste su islindusiom rudim, visi kiti tvarkingi



skiedi kai reikalas, as vazineju 7 metai baltarusisku, mano tevai, mano dedes, tetos, draugai, klientai mano, vien is mano pazystamu asmenu, tai butu gal 30-35 zmones, dyzeliu, benzu ir dujom, visi is pasienio degaliniu, nuvaziuok pats, uzsipilk, ir tada galesi atsiimt savo zodzius, kas kur sake sako, ar myza i kanistras man neidomu, as zinau fakta, maza to kad kruva pazystamu zmoniu vazineja, per visus tuos metus kiek as vazineju i BY, ten degalinese ir eilese esu susidraugaves su kruva kitu lietuviu, kurie belenkiek metu irgi vazineja, ir su tom paciom masinom, ir veza giminem ir pardavineja ta kura, ir niekam nieko nebuvo, jokio skirtumo kur tu pilsi ta kura, savo perekupui pasakyk tegu kanistras issiplauna nuo kliju, chemijos ir skiedikliu visokiu, tada nebus ir problemu. tie patys is minsko, pilasi kura prie sienos, pries isvaziuojant i lietuva, kad nereiktu lietuvoj piltis, o kad tavo draugelis i ceske isipyle salerka su acetonu, pats kaltas. nuvaziuokit, uzsipilkit is ciaupo, tada ir nuomone pasikeis
Pas kiekviena skirtinga patirtis, Tomski. O tokia auto kaip tavo ir krosniu kuru vaziuos, nieko stebetino Ir kam tie asmeniskumai? As bendraja prasme kalbejau, o tu iskarto asmeniskai puoli. Ir kazkaip nesigirdi kad kas i w211 piltu belarusiska saliura nesusimastydamas
Tomski turbut ir koki W212 ivaldes nesusimastydamas is kanistro jam belaruso prikliukintum, sirdis nesudrebetu? Del zalos valstybei ir jos ekonomikai tai kaip suprtau nedrebetu, sprendziant is ilgu metu kontrabandos keliais, bet bent jau del naujos auto?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti