View Single Post
Old 2012-01-04, 00:09   #94
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
210 butu idealus jei ne rudys..
pamirsk tu tas rudis, pazek kelintu metu tavo masina, pilna kitu masinu surudijusiu, kad desimtas keturakis mieste su islindusiom rudim, visi kiti tvarkingi

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Taip, baltarusiskas kuras yra geras. Bet ne artimiausiose pasienio degalinese, is kurios visi musu tautieciai ji veza, ir ne tada, kai pereina per musu tautieciu, kurie ji iveza rankas. Ypac is tu, "labai geru pazistamu" "savu kaimynu", "patikimu giminaiciu". Nepila zinok tose pasienio degalinese minsko turciai su naujausiais w212 vazinejantys. Tas pats mano bendradarbis perekupas papasakoja tokiu cirku, su tuo kuru, kad... Ir jei dar koks senas avensis kiek pyktelejes atleis ta belarusiska saliarka, tai W211 uzpyks ant taves smarkiai. Siaip reikia labai nemyleti savo w211, kad i ji pilti belarusiska benzina ar dyzelina. Gali gincytis, bet nenustebsiu jei po metu atsiras tema forume, "problema su kuro purktukais" arba kiek kainuoja w211 kuro siurblys...
Ech... jau skaiciu pameciau kiek kartu girdejau sita mita "baltarusiai vazineja su dar geresnem masinom ir jiems niekas kuras geras, o musm jau ka ne"? Sakau, kad net mitu griovejai gali laida apie tai susukt
P.S. Pries 3 dienas kaip tik buvau liudininkas, kaip vienas bendradarbis svarste ka daryt su belarusisku dyzeliu, kurio is "labai gero pazistamo" prisikliukino i savo audi C'skes baka, ir nuo kurio ji jam vos vaziuoti pradejo. O juk tai sena audi... (pproblema isprende iki virsaus dapyles nestes dyzelio ir taip atskiedes kazkiek ta marmala)
Kolegos forumieciai, pakeliam rankas kas asmeniskai mate ir girdejo, kad i W211 kas nors piltu belarusiska saliarka?
skiedi kai reikalas, as vazineju 7 metai baltarusisku, mano tevai, mano dedes, tetos, draugai, klientai mano, vien is mano pazystamu asmenu, tai butu gal 30-35 zmones, dyzeliu, benzu ir dujom, visi is pasienio degaliniu, nuvaziuok pats, uzsipilk, ir tada galesi atsiimt savo zodzius, kas kur sake sako, ar myza i kanistras man neidomu, as zinau fakta, maza to kad kruva pazystamu zmoniu vazineja, per visus tuos metus kiek as vazineju i BY, ten degalinese ir eilese esu susidraugaves su kruva kitu lietuviu, kurie belenkiek metu irgi vazineja, ir su tom paciom masinom, ir veza giminem ir pardavineja ta kura, ir niekam nieko nebuvo, jokio skirtumo kur tu pilsi ta kura, savo perekupui pasakyk tegu kanistras issiplauna nuo kliju, chemijos ir skiedikliu visokiu, tada nebus ir problemu. tie patys is minsko, pilasi kura prie sienos, pries isvaziuojant i lietuva, kad nereiktu lietuvoj piltis, o kad tavo draugelis i ceske isipyle salerka su acetonu, pats kaltas. nuvaziuokit, uzsipilkit is ciaupo, tada ir nuomone pasikeis

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti