View Single Post
Old 2011-12-20, 21:15   #10
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Nu nezinau is kur tas kosmosas 0.8ltr dadeda sanaudu Kiek turejau masinu, ir su brc, ir su romano ir su dar visokiom OMVL ir panasiom irangom, tai realiai galiu drasiai pasakyt dek prie benzo sanaudu 20proc ir gausi duju sanaudas. Taigi, jei netaupant s500 mieste eda apie 20ltr benzo, tai rys apie 24ltr duju. Na jei taupysi, gali sutilpt i 22ltr, gal jei marsrutai be kamsciu ir visu 20uzteks.. Cia kiekvienam individualiai...
Mano cl500 vasara gerdavo benzino uzvedimam nemazai , bet cia irgi individualus dalykas. As tolimu atstumu nevazinedavau, tik mieste, o kai gyvenu centre, tai nuo saves dazniausiai 3-4km spinduliu vazinedavau, tai ir gaudavosi nemazai benzo ant uzvedimu. Prasukdavau i menesi labai nedaug- apie 600km, bet benzo uz 50lt minimum pildavau vasara. Ziemos metu man iseitu apie 100lt ant benzo, prasukant 600km per menesi + duju sanaudos. Nei sildau, nei ka, uzvedu, minute max palaukiu ir judu. Taigi spresti tau. Jei darbas 20km nuo taves ir vazineji ilgesniais atstumais tai gal ir normaliai, bet atmink kad ir duju iranga reikia priziureti ir neduok dieve kazkas atstiiks, dujinikai siuntines pas benzo meistrus, tie atgal.. Nors turiu pasakyt kad dar sitie mersai neturejo moderniu motoru benzininiu kurie stipriaipyktusi su dujom, is vienos puses gerai, bet is kitos puses, jie tikrai nebuvo santykinai greiti pagal savo sanaudas
Jei imi 430 ar 500, tai pagalvok ir apie tai, kad jei tu su jais vazinesi keldamas apsukas iki 2500rpm, tai jie tau tikrai nereikalingi..(gi pats sakei vazineji ramiai) Imk tada s320 benza dujos(nors cia prades visi loti kad anie shudas, tipo ryja ta pati ka s500 o traukos nera-bet kam tau trauka-pats sakei kad nereikia, o del pasigyrimo ir pademonstravimo draugam imti s500 tikrai neverta, beje, reta kuri nustebinsi s500 trauka, jie padaryti taip, kad jos nesijaustu, labiau nustebintum su kokiu golfuku 1.9tdi chipuotu-cia as tau is praktikos. P.S. atmink kad s500 v8 ir turi gerokai daugiau zvakiu, babinu, filtrai, tepalai brangesni, jei ilgam turesi masina-tau tas turi buti aktualu), arba mano siulymu geriausiai s320cdi. Dezes gan patikimos pas juos, bet puva kaip velniai, ir airmatikas puliuoja, ypac ziemom. Kuo daugiau navarotu senai masinai, tuo daugiau bedu - nepamirsk ir to.
Turejau s320cdi w220, na tikrai ispudziai neblogi, mieste rydavo apie 13salerkos, trasoj apie 9-10, bet cia netaupant. Traukos buvo kazkiek, tik biski turbo lagas erzindavo.
Dabar turiu 02metu 7tuka. Na vaziavimas vis del to tikrai nera toks kaip w220, mersas tikrai plauke minksciau. Na bet kaip bebutu gaila, tik viena pranasuma ir teturi w220 pries e65 septintuka.. Viskas kitkas vienareiksmiskai bmw pusej. Sanaudos, trauka, isvaizda, salonas, ergonomija ir panasus dalykai. Bet gal tiesiog man, kaip jaunatviskam zmogui labiau sportiskesnes masinos patinka, nei minksciau ir komfortiskiau riedantys mb
gal kazkiek suteikiau naudingos informacijos.

  Cituoti