View Single Post
Old 2009-02-25, 15:50   #7
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
na man stas salonas seniau buvo negrazus ir senoviskas, kaip dieduko marskiniai bet kai atradau priemones valymui ir atsigaivinau tai blin visai nieko pasidare. toks ryskiai juodas su sviesiu viduriu. tik ka galiu pasakyti-sniegas,vanduo ir cigareciu pelenai murzina nerealiai salona. reikia saugoti. na o mersas neblogas. kaip matau jau langai nulupti. kaip lipalus abu nuplesei ar tik didiji?
nuemiau abudu lipalus, langus baigti tureciau rytoj damusti iki galo. O su kuo atsviezinti medzio apdaila? kiek zinau paneliu valiklis gali pazeisti laka ir jis patampa baltas. Beje pas mane tas salonas tikrai ne juodas, jis pilkas, kad ir kaip ji sveistum tikrai nepajuoduos, nes jis pilkas, bet tai nereiskia kad jo reikia nevalyti, jis dabar pasmirdes visas cigaretem (as nerukau, tai tik sustiprina sleikstuli) subeges visas kazkokias lopais ir tt....

pucenas - pas mane nuluzusi kojele reguliavimui jo, bei normaliai jis ten nesilaiko, tai buvo ispraustas gumos gabaliukas i pakrasti, per veidrodi reikia matyti kazka

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti