View Single Post
Old 2011-06-24, 15:09   #110
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Mano pirmoji mašina buvo tėvo perleistas Citroen-BX. Labai gaila, kad turėjau parduoti - aišku, faina kad dabar esu mb savininkas - bet norėčiau turėt galimybę tokį bx pasilikt, pasikrapštyt ir išvažiuot vasarą kokį savaitgalį pavažinėt žodžiu tai yra išskirtinių estetinių ir techninių sprendimų automobilis. Hidraulinė pakaba davė komfortą, kurio sunku pasiekt 5kl bmw ar tam pačiam w124. pamenu, per bulviakasį sugedo traktorius kaime, o lauke dar liko neatvežti gal 12 maišų buvlių - susilanksčiau sėdynes, pasikėliau pakabą į aukščiausią padėtį, skersai per vagas, susikroviau visus maišus ir pargryžau žodžiu pakaba davė komfortą ir pravažumą esant reikalui, o legendinis prancūzų 1.9 paprastas dyzeliokas (dabartinių 307 pežų hdi pirmtakas) - 5l mieste sąnaudas ir santykinai fenomenalią galią. nors nebuvo turbinos, kraudavo malkų e34 524td (ne tds aišku) mieste (iki 80km/h) prie to prisidėdavo max sukimo momentas pasiekiamas prie 1800 sūkių ir mašinos svoris - 950kg, jei tiksliai pamenu. Jau tais metais sparnai, kapotas buvo iš anglies pluošto - gal ne to garsiojo karbono, o kažkokio pirmtako, bet tai tikrai tais metais (1983-1987) novatoriški sprendimai. (kaip ir 4 diskiniai stabdžiai tokios klasės mašinoje)
Žodžiu fantastiškas automobilis - neužmušamas, itin komfortabilus, ir išskirtinis. O kas sako, kad hidraulika genda ir t.t. - tai arba nėra patys turėję ir yra kvailiai prisiklausę paskalų, arba turėję užmuštą - bet tokiu atveju gali sakyt kad ir w124 yra šūdas, "nes viskas byra" - viskas priklauso nuo būklės.
Čia pardavimui buvau padaręs tokį:
http://videogaga.one.lt/video?id=oliszpylhummqcdoyw





__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti