View Single Post
Old 2011-06-02, 23:04   #4
muchio
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-02-02
Pranešimai: 2,100

muchio is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė grincas View Post
Sveiki,
Nusprendžiau pirkti C klases Mersiuka, ilgai ieškojau patarimu apie ši modelį, tačiau nustebau kad labai mažai Jūsų nuomonių apie šį automobilį. Kviečiu visus pasidalinti savo nuomonėmis apie šį modeliuka, kadangi jis darosi vis populeresnis mūsų gatvėse
Vienas važinėsi? Su šeima? Mieste daugiau (į darbą)? Patinka dyzeliai ar benzas? Automatinė ar mechaninė? Pacanskos patinka ar universalai? Pasakyk ko nori iš Merso ir žmonės pasidalins nuomone kas ir kaip

Durnai atrodys, kad rašau po du postus, bet moderai gal nesupyks:

Važinėju su '06 W203 kelis mėnesius.Dyzelis, juodas, automatas, universalas, plikas (Classic) - tik su oda, klimatroniku ir Becker aparatūra. Ratai stockiniai - 15". Pirkau brangiai ir nuvažiavusį apie 200k. Važinėju pagrinde po miestą (todėl automatas), ėmiau universalą, nes C sedano bagažinėje tik keli pirkinių maišeliai telpa. Be to, universalas man labiau patiko dėl erdvės virš galvos sėdintiems gale.

Pastebėti trūkumai:
Mašina mažesnė, nei norėtusi (persėdau nuo Toyota Corolla Verso, tai labai pasijautė), bet pakankamai talpi.
Žmona sako, kad kieta.
Valdymas ant vairo man atrodo truputį nelogiškas, bet galima priprast;
Silpnokas variklis. Pas mane 80kW, tai tik ramiam važinėjimui.

Privalumų nevardinisiu - atsisėsi ir pats pajausi Ir ne veltui sako, kad Mersas turi būti automatas, kitaip pusė malonumo dingsta...


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2011-06-02 23:12 val.
muchio neprisijungęs   Cituoti