View Single Post
Old 2010-12-13, 17:46   #48
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kerp View Post
Sveiki. kad nekurt naujos temos klausiu cia.
Taigi c124 su klima, problemu vezimas:

Vejelis pucia belenkaip, ijungus langu atrasojima funkcija, pucia kartu ir i kojas ir siaip jungiat visas kitas funkcijas, jam vienodaj sviecia, i stikla pucia sunkiai i kojas normaliai. Na paskaicius sia tema supratau kad valdomos sklendes-vakumu, reike ieskot slieku ten+salono filtras.

Antra problema, kad pecius sildo pats save. Prie darbines temperaturos vos silta pucia. Isila normaliai (virs 80 laipsniu buna). Termostata "isviriau" puode, lyg ir normaliai atsidaro.

I tempereturos reguliaturiu klima nereagoja, pucia ta pati, toks jausmas kad to ratuko klausosi tik siurbliukas (ant melino itampos nera, ant radono yra) siurbliukas veikia. Is cia klausimas ar turiu but mano komplektacijoj vadinami "kiausai"? Mano varjante ju nera: Nuo varyklio i peciu eina viena slanga, nuo akumo puses iseina jau dvi, per trainika sueina vel i viena ir i siurbliuka. Mano tokia nuojauta kad ten kazkas "suximicinta"... bet jokiu laisvu fiskiu neaptikta.

Dar tik nupirkus kazkaip budavo kad dingdavo vejelis, viena diena galejo pust kita jau ziuri, nepucia. Bet paskutiniu metu kazkaip susitvarke. Tas pats ir su paneles apsvietimu, nori sviecia, nori nea, sio metu tamsi faze uzejo... nesvecia tai sakau gal cia bendros saknis??

Laukiu jusu minciu, gal kazka patarsit, nes jau ir as galvoju apie klimos keitima i paprasta peciu.
kolkas tiek ziniu...


kiausiai arba du arba vienas, bet jie buti privalo. jei jau kaskas islupo vostuvus tai nenustebciau jei ka ir su valdymu pridirbo.

del apsvieimo: pamegink intesyvumo reguliatoriu pklibint, ten silpna vieta.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti