View Single Post
Old 2010-10-20, 00:24   #1
Lukis
 
Lukis's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-05-03
Gyvenamoji Vieta: Marijampole\Kaunas
Pranešimai: 13

Lukis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Lukis per Skype™


Standartinis Lukis - C124 3.0 L

Tai va ilgai ilgai laukes ir tempes guma nusprendziau prisijungti labiau i mb1 foruma Savaji coupa nusipirkes jau siu metu balandi berods dabar jau tiksliai neatsimenu Pirkau ji is nierkiz forumiecio Susiradau as ji per yamato (kalbu apie mb) Is pradziu net negalvojau apie mb coupe mintys ejo link chuligano kupinio bet paskui yamato parodzius si coupe jis man lipo ir prilipo Pirmoji mano masina ir tikiuosi ilgam as ji turesiu Mersiukas seip ledinis aisku nei vienas senas daiktas be restauracijos negali buti idealiam stovyje taip kad ir manajame yra mazu bedu Tai viduj lempute kokia neveikia tai dirzu padavejai isvis isimti nes nenori veikti net vaziuokle tvarkinga kebulas nesurudyjes yra pora vietu islinde rudeles bet ten nebeda kol kas finansu nera apsiimti ji tvarkyti rimtai bet ateityje zadu puoseleti ji ir neatsilikti nuo kitu fantastiskai atrodanciu coupu siame forume Kelios foto (iskart atsiprasau uz nuotrauku kokybe ir kai kuriose foto matysis mano pirstai bet kaltas telefonas).

Ai nepaminejau ka dariau as jau jam Galines faros keistos i tamsias ir ratus vasarinukus nukoviau is yamato
Attached Images
File Type: jpg IMG_0243.jpg (153.6 KB, 217 views)
File Type: jpg IMG_0244.jpg (130.1 KB, 212 views)
File Type: jpg IMG_0245.jpg (138.1 KB, 195 views)
File Type: jpg IMG_0246.jpg (173.6 KB, 181 views)
File Type: jpg IMG_0247.jpg (148.0 KB, 175 views)


Paskutinį kartą redagavo yamato; 2010-10-21 20:07 val.
Lukis neprisijungęs   Cituoti