MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Vito (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=166)
-   -   V 230 pečiukas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7521)

Aleksej1 2011-07-04 17:48

V 230 pečiukas
 
2 Attachment(s)
Sveiki. Vakar nusipirkau 98 metų V 230 ir įstijau į jūsų gretas :) kadangi mašina ne iš salono, tai ir yra šiokių tokių defektų bei klausymų :) 1. Klausimas apie "knopkes" ant panelės, ką reiškia Reset, nupieštas busas su strėlytė žemyn, durys su raktu (klausiu nes neveikia), ir ta knopė šalia (ten turėtu būti galinio stiklo sildimas, bet ji ant užkurtos mašinos neveikia, o kai neužkurta mašina tai paspaudžiu ir pečiukas dirba). Dėl aiškumo idėsiu foto. 2. Kokia problema galėtu būti su centriniu, nes neveikia bet yra. 3. Sverbiausias klausimas dėl kurio rašau, tai kokia problema galėtu būti su pečiuku, nes veikia tik ant 4 padalos ir nesijungia, kad šildytu kojas, gala ir t.t. Dėkingas už kantrybę :)

Tomskis 2011-07-04 17:55

ne reset o rest mygtukas gal ? jis pucia ora i salona kai masina uzgesinta, patogu ziema kai reik pasedet 10min ir nenori kuro degint, paspaudei , ir kol motoras siltas, sildo salona pecius

Aleksej1 2011-07-04 20:23

jo Rest :D o dėl kitko minčių nėr?

Tomskis 2011-07-04 20:31

kad labai painus tavo klausimai, nesuprantu kur apie kuri mygtuka kalbi :)

durys su raktu, tai paspaudus ta mygtuka uzsirakina durys is vidaus, paspaudus kita gala atsirakina, kadangi pas tave centrinis neveikia, tai neveikia ir tas mygtukas

busas su strelyte ka reiskia nzn, vito savininkai atsakys, bet manau kazkas su galine pakaba susije, ten juk hidraulika ar kazkas panasaus

galinio lango sildymo mygtukas kaip ir visose foto, tik nesuprantu kada pas tave pecius pucia ar kai rest paspaudi, ar kai galinio lango sildyma? jei antras variantas tai kazkas negerai sujungta, o gal ten isvis webastos mygtukas?

Aleksej1 2011-07-04 21:09

mygtukus jau issiaiskinom :D aciu. Ten turbut bus sumaisyti mygtukai vietom kur Rest ir galinio lango sildymas, de webasto, tai pas pardaveja klausiau sis sake nezino nes neturejo masinu su webasto, o as taip pat... O pas mersus specifinio defekto ner su peciuku, nes pucia tik ant ė padalos (gale is vis nepucia), ir neveikia tas ratas kur nustatyt, kad bustu ant koju, snukio ir tt..

Sustras 2011-07-05 17:34

Man regis pas tave dar visi peciuko valdimai bus ant troseliu,bet nesu tikras pas mane jau visi ant laiduku tai beda tik saugikliuose buna,seip seip 2 verztukai kur mage stovi ir 2 kur ortakiai pucia nusuki nusiemi apdaila ir paziuri kas ir kaip pas tave ten

P.S Grazus vitukas grazi spalva

Aleksej1 2011-07-06 07:56

nu reiks paziuret, bet man atrodo ten irgi be trosu jau.. o saugiklius peciuko kur ziuret? nes pvz opeli net uz bardacioko

Sustras 2011-07-06 15:45

pas mane peciuko saugikliai tiesiai apacioje po bardacioku labai gerai matosi ji na jai be troseliu tikiu kad pas tave ir bus ten pat


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.