MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Patarkite kur tvarkyti starteri Kaune (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3223)

Chameleon 2009-12-16 08:17

Patarkite kur tvarkyti starteri Kaune
 
Vakar is vakaro nusiploviau masina , tai siandien ji man padare siurpriza. Pasukus rakteli tik girdisi vienas "takst" o starteris nesuka . Gal kokie kontaktai starterio ar kas nors panasaus . Gal kas zino koki starteriu meistra sazininga . Buciau dekingas.

pucenas 2009-12-16 08:20

as savo senelio c124 generatoriu taisiau tai kovo 11 atrodo g. ir vaziuojant link 6 forto ziedo uz sviesaforo pirma sankryzele i desine ten i gala ir iapacia tokie garazai ten tokie meistriukai yra tikrai taiso gerai duoda garantijas ir t.t. man atorodo jie ir starterius taiso :) kai nulekiau sakau hebra reikia lb neturesiu masinos kaip be ranku sako ok sen bus tai paskambino apie 12 nakties kad atlek pasiimti. po to dar mamos masinos tvarkiau generatoriu ir draugelis tvarke starteri jai neklystu ten tai sake patenkintas :)

Chameleon 2009-12-16 08:43

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 52706)
as savo senelio c124 generatoriu taisiau tai kovo 11 atrodo g. ir vaziuojant link 6 forto ziedo uz sviesaforo pirma sankryzele i desine ten i gala ir iapacia tokie garazai ten tokie meistriukai yra tikrai taiso gerai duoda garantijas ir t.t. man atorodo jie ir starterius taiso :) kai nulekiau sakau hebra reikia lb neturesiu masinos kaip be ranku sako ok sen bus tai paskambino apie 12 nakties kad atlek pasiimti. po to dar mamos masinos tvarkiau generatoriu ir draugelis tvarke starteri jai neklystu ten tai sake patenkintas :)

Gal kartais kontaktus ju turi ? Ar galima visa auto tempti ar reikia nuimta atvezti idomu ?

pucenas 2009-12-16 08:52

jie ten patys viska nuima jai nori. turiu kontaktus tik db nlb galiu isieiti masinoi vizitke turiu paziuresiu neuzilgo :)

Edgaras 2009-12-16 09:18

ten beveik toj pacioj vietoj dar vienu yra irgi neblogai tvarko. tik nereik leistis ten i garazus. kaip ir pucenas rase uz sviesaforo pasuki i gatvele i desine ir ten matysis prie nuosavo namo po kaire daug masinu privaryta ir parasyta bus starteriu generatoriu remontas. ten du vyrai dirba irgi nebrangininkai ir normaliai tvarko. starterio netvarkes bet du generatorius tvarkiau tai jokiu problemu

pucenas 2009-12-16 09:20

nu jo dar ir ten yra bet apacioi pigiau :) ir tikrai ne blogiau bent jau kiek man teko susidurti :)

Chameleon 2009-12-16 09:44

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 52713)
nu jo dar ir ten yra bet apacioi pigiau :) ir tikrai ne blogiau bent jau kiek man teko susidurti :)

Pasirodo neturiu kablio tempimui , dabar ieskau kur nusipirkti , bet vistiek butu gerai kad kontaktus kas nors parasytumet . Pries tempiant visvien reiktu pradziai susikambinti . Tai laukiu info . Aciu.

pucenas 2009-12-16 10:20

starteriu ir generatoriu remontas : 8606 14723 ; 868898891, bent jau as toke vizitke ju turiu o db jie dar dirba ar ne nzn

Chameleon 2009-12-16 10:31

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 52719)
starteriu ir generatoriu remontas : 8606 14723 ; 868898891, bent jau as toke vizitke ju turiu o db jie dar dirba ar ne nzn

Aciu uz info , nelabai jau ten jie dirba jau issikrausto ,sake sutvarkytu jeigu pats issiimciau. Beje Pucenas ar galetum paskolinti tempimo kilpa jeigu siandien nerasciau kur nusipirkti ?

pucenas 2009-12-16 11:21

seip tai pas mane nera tokio dalyko :( pas mane gale po buferiu toke kabe padaryta o prieky tai irgu bufery dangtelis nusiima ir viskas vuole kablys :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.