MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Patarkite dėl planšetinio kompiuterio (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12837)

ldalius 2013-07-25 21:32

Patarkite dėl planšetinio kompiuterio
 
Sugalvojau sau savaitgaliniam darbui isigyti planšetinį kompiuterį.

Mano reikalavimai dirbti su daug tekstinių failų, o taip pat panaudoti kaip muzikos mp3 grotuvą jungiant prie aparatūros.

Norėčiau kad ekranas būtų kuo didesnis kitaip tariant ne mažiau 10 colių ir vidinė atmintis nors 16gb.

Kadangi nelabai apie juos gaudausi, o čia yra daug jaunimo išmanančio apie tai, tai patarkite man seneliui ką pasirinkt.

Sakykim kol kas panaršęs internetą kaip ir apsistoju ties tokiu variantu. http://www.kilobaitas.lt/Plansetinia..._626&ID=494790

Ką manot ir ką galite pasiūlyti ?

Sakykim planuojama suma iki 800 lt

Tomskis 2013-07-25 21:34

pasiulymas vienas, nepirk to sh... pasimk laptopa, telefona. tai dar vienas telefonas dideliu ekranu, smaukyt ta ekrana kad priartint, patolint, nu nereikalingas daiktas, kaip keptuve naudot nebent. geriau atsisakyt laptopo ir pasimt netbooka vietoj situ dvieju.

ldalius 2013-07-25 21:36

laptopą turiu ir ne vieną, bet man šiuo atveju nelabai tinka jie.

Juk žinai kokį darbą dirbu savaitgaliais.

Taip pat nereikia man jame nei telefono funkcijos nei interneto.

Noriu persikelti dainų tekstus iš kol kas naudojamų sąsiuvinių ir muzikavimo metu turėti dainų tekstus ekrane, o ne raustis sąsiuviniuose ir pertaukėlių metu renginiuose pajungti prie aparatūros muzikos fono paleidimui. Taip pat būna sudaromi švenčių pravedimo scenarijai, kuriuos šiuo metu atsispausdinu ir susidedu viską į segtuvą ir dirbu rankoje jį turėdamas, o juk tą patį scenarijų galiu turėt ir planšetinuke, o juk dirbant kartais prieblandoje nelabai pavyksta ir iš lapo paskaityt ką reikia :D

Apple 2013-07-25 21:50

zinau ka dirbi savaitgaliais, bet tu man paaiskink jei gali - kuo tau plansete bus naudinga? As visgi pritarsiu Tomskiui.

As nusipirkau plansete, nes galvojau, kad ji pakeis man laptopa, bet jau gailiuosi ismetes 2k LTL... uz tiek galima jau gera laptopa paimti. Po pusmecio naudojimo plansetes, ieskau naujo laptopo...

Redaguota:
Taip ir galvojau, kad tam reikia. Siulau pasiimti kuo pigesni, kad ir is kitajaus tiesiai ir pameginti ar tau limpa tas daiktas ar ne. Nes nusipirkus iskart geresni gali po to pasigaileti :)

ldalius 2013-07-25 21:56

1. Pasidėsiu vietoj sasiuvinio ir matysiu tuos pačius tekstus ekrane.
2. Galėsiu pasiėmęs rankoje turėti, matyti kada reikia scenarijaus tekstą ir vesti vakarą


bandžiau dirbt su laptopu tai nepatiko štai kas mano atveju:

1. Ne visiems šventės dalyviams patinka prie akis stovintis kompiuteris. Labai krenta į akis
2. Nepatogu smaukant pirštą mažame langelyje uždaryti esantį tekstinį failą ir susirasti kitą.
3. Jei siubuoja salės grindys padėto laptopo ekranas juda pirmyn atgal
4. negaliu jo nešiotis rankoje dirbant su publika

ShotGun 2013-07-25 22:24

O ne variantas butu nusipirkt pvz naudota ipad'a, kad dar butu garantijos like. O jei vis tik nepasiteisintu toks reikalas, tai tiesiog parduotum uz panasia kaina. Obolio produkcija neblogai tuo, kad paskui gali nesunkiai parduot ir nebutinai pusvelciui.

vytas85 2013-07-25 22:30

tai kad nera labai is ko rinktis ipadas jums nelabai tinka,aisku jis tiktu del ekrano kokybes,bet su juo butu himarojus kol ismoktum viska i ji sukrauti.o is androidu tai kogero reiktu rinktis is zinomesniu gamintoju samsung ar asus ar panasiai koki,bet del jusu darbo butinai ziureciau i ekrano kokybe,pats turiu nusipirkes pasibandimui tableta nebrangu,tai galiu pasakyti jog i ji ilgiau ziurint labai akys pavargsta ir raidziu nebesimato,o siaip kaip kolegos ir minejo gerai jis pirmas tris dienas o paskui guli lentynoje:laugh: nors va nupirkau masininiai sedyniai laikikli as jam,tai bus vaikui gale masinoje multikus ziureti:)

Evho 2013-07-25 22:33

Sponge
 
Kaimynas užsiiminėja tokiais dalykėliais,tai užsuk čia ir pažiūrėk,jeigu domins,tai parašyk man į PM,galėsiu smulkiau viską susižinoti,pasakys kaip kaimynui ir pliusus ir minusus.
http://sponge.lt/index.php?route=pro...&product_id=50

ViliusD 2013-07-26 08:21

Pats jau ~ metus naudoju Ipad 3 :) patenkino visus mano lukescius ir su kaupu :) patogus daigtas ir visada po ranka nesvarbu masinoje ar dar kur kitur gali pasinaudoti internetu kai jo prireikia :) peikia tie kurie galvoja, kad jis pakeis laptopa ar nusiperka uz 500lt kinietiska kuris luzta ka bedarytum :) jis neskirtas tikriesiems "zaidejams", ar dirbti su labai rimtomis programomis pvz autocad, photoshop ir t.t. Jis labiau skirtas narsymui internete, filmu ziurejimui (nepakeiciamas dalykas orouostuose kai persedimu daug) , muzikos klausymui, lengviems zaidimams, galima lengvai naudoti kaip navigacija, dirbti su dokumentais, knygu skaitymas ir daug daugiau :) as tai rekomenduoju

P.S nesi prikaustytas prie rozetes kaip su laptopu.. Nes baterijos veikimo laikas pas mane 10h naudojantis ir nesvarbu ka bedarytum

Robis 2013-07-29 17:59

Tik iPad. Pamiršk visus tuos androidinius šūdukus. Naudotą kokį rastum už ieškomą sumą


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.