MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Parkavimo ypatumai prekybos centruose ir ne tik (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21335)

MPXΞ 2018-03-29 19:27

Parkavimo ypatumai prekybos centruose ir ne tik
 
Dažnai randu apgadintus šonus nuo durelių. Ne išimtis ir šiandien. Drąstiškai prie akių. Vairuotoja moteris. Matomai įmonės automobilis. Paklausius, ar tai gražu, ji deja nieko blogo nemato. Toks buvo atsakymas. Atsakiau tuo pačiu. Stuktelėjau prie jos akių. Nieko nesakė ir ramiai nukulniavo. Kaip jūs reaguojat į apgadinimus, ar tiesiog nekreipiat dėmesio. Video iš interneto temos pagyvinimui


Robertas1993 2018-03-29 19:38

na manau reikia nufotografuoti jos masina ir reikejo issiust policijai info ka ta moteris tau uzkabino ir apgadino, toliau imone atras zmogu kas vairavo masina, toliau nezinau kokie tolimesni veiksmai, bet jei tu irgi stuktelejai tada niekaip ir nesureaguosi tik nekreipt i tai demesio, nes irgi apgadinai jos masina :) mano atveju as irgi stuktelejau (zmogus tai mate bet as uz tai atsiprasiau) i masiniuka bet neapgadinau (saviskes irgi) ir susitariame graziuoju, negadinant nervu mums abiems :)

Apple 2018-03-29 19:49

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 496129)
Taip. Darau negraziai. Jeigu tik imanoma statau "seimos" vietoje. Nors seimos neturiu. Arba nuosalesneje vietoje , kuo platesneje. Man mano turtas svarbu , ypc kai kiti jo nesaugo :)
Ir teko atsidurti tokioje situacijoje kai irgi prie akiu atsireme durimis. Tai ":cenzura:" prota, nors ponia teige esanti "teisininke" tai gincas buvo pakankamai audringas. .
Mano atveju apgadinimo nebuvo, bet jeigu butu ilenke ar dazus pazeide , buciau kvietes pareigunus :) be jokiu kalbu.

utiutiu, Jūs gaunate pirmąjį įspėjimą dėl keiksmažodzių forume, daugiau apie tai galite pasiskaityti čia: http://mb1.lt/showthread.php?t=3081

Apple 2018-03-29 19:51

utiutiu, nestatyk šeimos vietose. Tu neįsivaziduoji kaip nervai nelaiko, kai reik vaikus ištraukt iš auto ir vietos nera. Pamatysiu kada rajone - brūkštelius per balta spalva :xx: skaudu gi bus

Markko 2018-03-29 20:45

Apple bet gal kitam vairavimas autostrada +170 ir viešas pasiteisinimas kad "nieko blogo nedarau" irgi kelia nepasitenkinima.. Ar dvigubi standartai?

pucenas 2018-03-29 20:53

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 496129)
Taip. Darau negraziai. Jeigu tik imanoma statau "seimos" vietoje. Nors seimos neturiu. Arba nuosalesneje vietoje , kuo platesneje. Man mano turtas svarbu , ypc kai kiti jo nesaugo :)
Ir teko atsidurti tokioje situacijoje kai irgi prie akiu atsireme durimis. Tai ":cenzura:" prota, nors ponia teige esanti "teisininke" tai gincas buvo pakankamai audringas. .
Mano atveju apgadinimo nebuvo, bet jeigu butu ilenke ar dazus pazeide , buciau kvietes pareigunus :) be jokiu kalbu.

Negaliu pakest. Keiksmazodziu negaliu rasyt. Tai statykites gale aiksteles ten visada tuscia buna. Bet ka jis juk neist per visa aikste :) bet aisku geriau seimos vietoi... man dzin as galiu su dviem vaikais ir per visa aikstele paeit, bet kai tempe zmona mano, arba matau kaip tempe kitos mamos. Hebra gerbkim vieni kitus. Neturi vaiku palik manom vieta, arba kitiem neispruseliam :) sorry isiliejau sudina diena dsrbe buvo :)

pucenas 2018-03-29 21:37

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 496145)
Matai kai kurie mato tai ka nori matyti :)



Internetas puiki vieta issilieti. Statausi, patikek ir labai daznai.

Zinoma gerbkim vieni kitus, nevirsykim greicio, nestatykim seimos vietose, nedauzykim durelemis ar neraizykim auto ( specialai dabar tam "lomika" i bagaza isimeciau kaip sakant "in case of ")

Kiekvienas elgemes ir tam tikrus dalykus matom ir suprantam pagal savo iskrypimo laipsni. Bet nieko sako lazda turi du galus :) anksciau ar veliau suprasi :) ir nieko cia “kieto” nera. :xx::confused:

Apple 2018-03-29 22:32

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 496139)
Apple bet gal kitam vairavimas autostrada +170 ir viešas pasiteisinimas kad "nieko blogo nedarau" irgi kelia nepasitenkinima.. Ar dvigubi standartai?

Kad tu mane i savo black lista itraukei as jau senai supratau. Daugiau namiiku nereikia

Markko 2018-03-29 22:52

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 496154)
Kad tu mane i savo black lista itraukei as jau senai supratau. Daugiau namiiku nereikia

:xx::xx:
Jokių black listu nėra :xx: taika :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.